Více než pouhý FTS

Pohyb je základem každého transportu. Proč tedy navrhovat transportní vozík pro dané použití, když se břemeno může naložit pomocí jednotlivých transportních platforem? TORsten je modulární podvozkový FTS, se kterým na takových platformách přemísťujete ve svých skladových a výrobních halách běžné přepravní nosiče a jednotlivé díly do 3 tun bezpečně a pokud si přejete, tak i zcela autonomně.

Co umí TORsten

 

Navzdory svým kompaktním rozměrům vydrží TORsten extrémní zátěž a je silný. Díky své všesměrové koncepci pohonu je navíc velmi obratný a umožňuje ergonomickou 360stupňovou montáž. Volná navigace, která se učí sama, doplňuje nabídku a dělá z TORsten nejpilnějšího pomocníka ve vnitropodnikové logistice.

  • všesměrový pohon
  • nosnost 1 500 kg
  • max. rychlost 1,2 m/s
  • samoučící se autonomní navigace
  • kompaktní rozměry
  • nepřetržitý provoz možný

Pro další informace máte k dispozici následující dokumenty ke stažení:

 

TORsten je pohyb

 

V našich videích objasníme funkci a příklady aplikace našeho vysoce technizovaného FTS

Příklad aplikace u zákazníka

Funkce kol Mecanum pod TORsten

Road to IFOY 2019

3D scénář aplikace

 

IFOY Award 2019 Nominee

 

Byli jsme nominováni na ocenění IFOY Award 2019 v kategorii "AGV & Intralogistics Robot". V roce 2017 se nám podařilo cenu IFOY Award hrdě převzít. Tento rok jsme se přihlásili s naším MANIPULA-TORsten. Díky flexibilní modularitě se může TORsten využívat mimo jiné jako kombinace samonavigujícího se FTS a robota. Pro scénář IFOY 2019 byl FTS vybaven manipulátorem a přeměněn na mobilního pick robota jménem MANIPULA-TORsten. Lze jej použít na jakémkoli místě a zajistí efektivnější procesy za nižších výrobních nákladů. Integrovaný indukční nakládací systém zvyšuje dostupnost systému.

I když jsme si letos nemohli odvézt žádnou cenu, jsme velmi pyšní na to, že se nám s naším produktem znovu podařila nominace na ocenění IFOY. Letošní udělování cen se konalo ve vídeňském Hofburgu. Tým zapojený do projektu TORsten se hodil do gala a společně oslavoval v tomto působivém místě nominaci a všechny vítěze ocenění IFOY.

 

Dojmy