O nás

TORWEGGE Geschichte

Historie naší společnosti

 

Co před více než 60 lety začínalo v jedné bielefeldské garáži jako obchod se samostatnými a pojezdovými koly, se do dnešní doby rozrostlo do velikosti mezinárodního poskytovatele systémů pro intralogistiku. Zde si přečtěte celý náš příběh.

 

Náš příběh
TORWEGGE übernimmt Verantwortung

Trvalá udržitelnost a společenská odpovědnost v TORWEGGE

 

Hýbat budoucností pro nás také znamená převzít odpovědnost za společnost a životní prostředí. Jak se na tomto poli angažujeme, se dozvíte zde.

 

Naše odpovědnost

Naše poslání

 

Hýbeme budoucností. Pohání nás neustálá optimalizace pohybu materiálu. Jsme Vaším spolehlivým partnerem ve světě, který se točí stále rychleji.

 

Naše poslání
TORWEGGE Karriere Team

Být TORWEGGIANEM nebo se jím stát

 

„My“ v našem poslání, to je více než 140 vysoce motivovaných a kompetentních zaměstnanců. My TORWEGGIANI jsme hrdí, pracujeme se zápalem pro věc a máme pro to hodně dobrých důvodů.

 

Stát se součástí týmu

Služby

 

Prvotřídní zákaznické služby pro nás znamenají, že je Vám kdykoli k dispozici některý z našich kolegů. Odborníci z celoplošné prodejní sítě Vám odborně a se zápalem pro věc poradí ohledně samostatných a pojezdových kol, válečků nebo komplexních dopravních zařízení. Zde se dozvíte, jaké výhody to má pro Vás.

 

Náš zákaznický servis – dané slovo

Staňte se naším partnerem

 

Hýbat budoucnostní vyžaduje kromě silného týmu také silná partnerství. Co znamená partnerství pro nás a jakých výhod si budete užívat jako partneři, se dozvíte v naší správě dodavatelů. Zde jste také naprosto správně, jestliže se chcete představit jako poskytovatel služeb nebo dodavatel.

 

K řízení dodavatelů

TORWEGGE v kostce

TORWEGGE přímo na místě

Již nyní dodáváme naše produkty do celého světa a stále expandujeme. V následující části se můžete podívat, kde sídlí naše kamenné pobočky a obchodní partneři.

Oops, an error occurred! Code: 2020092007300336c244dd