Projektování v CAD systémech

Při plánování intralogistických řešení zohledňujeme stávající haly a stavební prvky. Naše řešení totiž vnímáme jako jeden z prvků v intralogistickém systému našich zákazníků. Moderní CAD nástroje nám umožňují přesné plánování.

Projednání konceptu

Blízkost k zákazníkovi a rovnoprávný dialog jsou pro nás důležité. Proto s našimi zákazníky podrobně projednáváme koncepty našich intralogistických řešení. Tak zajistíme, že naše řešení odpovídají potřebám našich zadavatelů.

Nabídka

 

Zákazník od nás na začátku spolupráce obdrží podrobnou nabídku. V ní uvádíme všechna plnění, které v souvislosti s projektem uskutečníme. Tak panuje u všech pracovních úkonů, nákladů a časového naplánování naprostá transparentnost.

 

Plánování provedení

 

Mít během realizace projektu všechno pod kontrolou vnímáme jako úkol pro nás, a ne pro naše zákazníky. Předtím, než se pustíme do projektu, načrtneme všechny pracovní úkony, které se vyskytnou během vývoje, výroby a implementace intralogistického řešení. Předvídavé a podrobné plánování provedení je pro nás samozřejmostí.

  • Při projektu je nejdůležitější, aby se předvídavě myslelo na všechno. To zajistíme v podrobném a transparentním plánování času, nákladů a plnění.
  • Tak se zákazník může v klidu věnovat své vlastní práci, protože ví, že jeho projekt je v dobrých rukou.

 

Koordinace všech zúčastněných

Na vývoji, výrobě a implementaci intralogistického řešení se vždy podílí více skupin odborníků. Ti jsou buď z naší firmy, nebo jsou součástí naší sítě kompetentních partnerů. Koordinaci všech zúčastněných přebíráme samozřejmě my.