Široký sortiment kol TORWEGGE

Nabízíme kola a pojezdová kola v nejrůznějších provedeních. Výběr vhodných kol se v zásadě řídí parametry, jako je běhoun, disk kola, bandáž či příslušný typ ložiska, protože právě ony ovlivňují nosnost, valivý odpor nebo jízdní vlastnosti. Při výběru kol a pojezdových kol byste měli bezpodmínečně uvážit také okolní podmínky ve vašem provozu. Patří k nim mimo jiné vlastnosti podlah a chemické požadavky na místě použití. Abyste vyhověli všem těmto požadavkům, můžete u nás vybírat mezi koly z plnopryže nebo koly z termoplastu. Nabízíme však také kola z polyuretanu, bantamová kola, plastová kola nebo kola pro vysoké zatížení.

Kola z plnopryže

 

V závislosti na oblasti použití jsou naše cenově dostupná TORWEGGE samostatná kola z plnopryže vhodná pro lehká a těžká zatížení uvnitř i venku. Pro přepravu citlivého zboží u nás můžete výhodně zakoupit elastická kola z plnopryže, která vaše zboží ochrání před otřesy.

 

K našim kolům z plnopryže

Kola z termoplastu

 

Chytrou alternativou ke standardním kolům z plnopryže, rovněž s možností nejrůznějšího využití, jsou kola z termoplastu. Jsou cenově srovnatelná, zato se však lehce otáčejí, nezanechávají stopu a neobsahují zdraví škodlivé polycyklické aromatické uhlovodíky (PAU).

 

K našim kolům z termoplastu

kola z polyuretanu

 

Samostatná kola z polyuretanu jsou vhodná pro použití na různých typech povrchů, od lehkých zatížení až po těžká, protože se lehce otáčejí, jsou robustní a mají dlouhou životnost. Kola ve variantách polyuretan a elastický polyuretan můžete u společnosti TORWEGGE zakoupit na e-shopu.

 

K našim kolům z polyuretanu

Bantamová a plná kola

 

Pro nerovné a nezpevněné povrchy vám doporučujeme použít bantamová kola. Jedná se o pryžová kola plněná vzduchem, která se na náročném povrchu vyznačují velmi vysokým jízdním komfortem. Naše TORWEGGE bantamová kola naleznete v různých variantách a typech profilů, mimo jiné vám nabízíme například bezpečnostní kola se vzduchem plněnými pneumatikami. K nejznámějším oblastem použití kol se vzduchem plněnými pneumatikami patří automobil.

 

K našim pneumatikám

Plastová kola

 

Plastová kola z polypropylenu nebo polyamidu jsou kola s velmi lehkým chodem určená pro pevné a rovné povrchy. Tato kola mají minimální valivý odpor a jsou navíc velmi odolná proti chemikáliím.

 

K našim plastovým kolům

Kola pro vysoké zatížení

 

Kola pro vysoké zatížení jsou vyrobena z oceli nebo šedé litiny. Vyznačují se vysokou nosností a tepelnou odolností. Díky těmto vlastnostem umožňují přepravovat předměty na pevném povrchu až do hmotnosti 10 tun.

 

K našim kolům pro vysoké zatížení

Nakupujte kvalitní kola na e-shopu společnosti TORWEGGE

 

TORWEGGE kola u nás naleznete jako kola s otočnou nebo pevnou vidlicí. Kola s otočnou vidlicí se dají otáčet, zatímco kola s pevnou vidlicí pevně drží směr. S jejich kombinací tak lze s břemeny optimálně manipulovat. Díky širokému výběru TORWEGGE kol na e-shopu naleznete vhodné řešení pro svůj provoz. Pokud potřebujete speciální kola pro zvláštní požadavky, která jste nenalezli v našem sortimentu, rádi vám nabídneme individuálně vyrobená kola přesně na míru vašim přáním.

 

Pokud máte vedle našich TORWEGGE kol zájem také o dopravní techniku, projděte si i tuto kategorii. Najdete v ní všechny produkty, od válečků až po dopravní kladičky.

 

V případě dotazů či podnětů nás neváhejte kontaktovat. Naši specialisté vám rádi poskytnou osobní konzultaci ohledně našeho sortimentu TORWEGGE kol. Společně nalezneme vhodné řešení pro vaši firmu. Těšíme se na vás!