Kola

Díky našim kolům můžete pohodlně přemístit zboží a materiál. Na základě zvolené bandáže, běhounu nebo pneumatiky, ráfku, těla kola a ložiska vzniknou různé pojezdové vlastnosti, hodnoty valivého odporu a nosnosti. Která kola pro Vás budou ta pravá závisí mj. na vlastnostech tras, chemických požadavcích a vlivech prostředí v místě použití. Pro další informace a odborné poradenství Vám jsme plně k dispozici.

Samostatná kola z plnopryže

 

Samostatná kola z plnopryže existují v různých provedeních a tvrdostech Shore pro nízké až vysoké zatížení. Samostatná kola z plnopryže mají dobrou cenu a lze je všestranně využít v interiérech a exteriérech. Kromě standardních kol z plnopryže máme měkčí elastická kola z plnopryže, která ještě lépe tlumí.

 

K našim kolům z plnopryže

Samostatná kola z termoplastu

 

Samostatná kola z termoplastu jsou chytrou alternativou ke standardním kolům z plnopryže a lze je zrovna tak všestranně využívat. Kola z termoplastu jsou cenově srovnatelná, jezdí lehčeji, nezanechávají stopy a neobsahují polycyklické aromatické uhlovodíky (PAU).

 

K našim kolům z termoplastu

Samostatná kola z polyuretanu

 

Kola z polyuretanu jsou robustní, mají dlouhou životnost a lehký chod a jsou vhodná pro použití na různých podlahách, od lehkého až pro vysoké zatížení. Jsou k dostání ve variantách polyuretan a elastický polyuretan.

 

K našim kolům z polyuretanu

Pneumatiky a nepropíchnutelná kola

 

Pneumatiky jsou pryžová kola naplněná vzduchem, která se na nerovných a nezpevněných podkladech vyznačují vysokým pohodlím při jízdě. Naše pneumatiky jsou k dostání v různých provedeních a typech profilu. Umíme dodávat také nepropíchnutelná kola s pneumatikami. Pravděpodobně nejznámější oblastí využití pneumatik je auto.

 

K našim pneumatikám

Plastová kola

 

Plastová kola z polypropylenu nebo polyamidu jsou velmi lehce jezdící kola pro pevné a rovné podklady. Mají nejnižší valivý odpor a vysokou chemickou odolnost.

 

K našim plastovým kolům

Kola pro vysoké zatížení

 

Kola pro vysoké zatížení ze šedé litiny nebo oceli mají vysokou nosnost a jsou teplotně velmi odolná. Tyto vlastnosti umožňují na pevném podkladu dopravu nákladu těžkého až 10 tun.

 

K našim kolům pro vysoké zatížení