Vyžádejte si závěsný dopravník od společnosti TORWEGGE

 

Závěsné kolejnicové systémy zvýší efektivitu vašeho provozu, protože dopraví kabely a hadice pro přímé napájení až na pracoviště. Kromě toho naše závěsné dopravníky pomáhají vytvářet strukturované pracoviště, tak aby byla zajištěna náležitá bezpečnost a ochrana zdraví při práci. Projděte si náš sortiment a vyžádejte si ještě dnes pro váš podnik závěsné kolejnicové systémy TORWEGGE!

 

Závěsné kolejnicové systémy a jejich výhody

Závěsné kolejnicové systémy mají stavebnicový princip, a proto se dají velmi snadno uzpůsobit vašim požadavkům. S jejich pomocí bude například zavěšení hadic a kabelů nad pracovním stolem hračkou. Závěsné kolejnicové systémy jsou navrženy i pro zvedací zařízení nebo jako přívod řetězových zvedáků. S jejich pomocí tedy bude vaše pracoviště neustále strukturované. Ergonomické úpravy navíc umožňují efektivní přepravu těžkého nářadí.

Nabídka společnosti TORWEGGE obsahuje také závěsné kolejnicové systémy. Jsou vyrobeny z nerezu nebo jsou pozinkované. Pro rychlý průjezd zatáčkami dále nabízíme oblouky 90°, které jsou koncipovány speciálně pro změnu směru. Zatížení závěsných kolejnicových systémů se samozřejmě vždy řídí nosností závaží. Jednotlivé kolejnice je možné skvěle spojovat našimi kolejnicovými spojkami a držáky. V našem sortimentu držáků kolejnic máme také kolejnicové spojky v podobě závitových tyčí, úhelníků či čelních desek. Pokud si chcete být stoprocentně jisti, že bude produkt náležitě upevněn, vybírejte z našich svařitelných kolejnicových držáků. V nabídce máme i robustní transportní závěsy či zarážky, aby váš závěsný dopravník byl kompletní. Zarážka zajistí, aby kabelová vlečka zůstala bezpečně tam, kde má být.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednat kvalitní závěsné kolejnicové systémy u společnosti TORWEGGE

 

Závěsné kolejnicové systémy umožňují přímý přívod energie na pracovišti, přispívají k bezpečnosti a ochraně zdraví na pracovišti a maximálně zefektivňují přepravu zboží a materiálu. Abyste i vy našli vhodné řešení, dají se naše závěsné kolejnicové systémy uzpůsobit vašim potřebám. Díky stavebnicovému principu závěsných kolejnicových systémů můžete vybírat z široké řady prvků, které se dají snadno aplikovat a kombinovat.

 

Pokud hledáte ještě další praktická řešení pro strukturování vašeho pracoviště, projděte si i naše tažné pružiny nebo zdvižné stoly. Máte-li jakékoli dotazy k našim závěsným dopravníkům, neváhejte se na nás obrátit. Stačí nám kdykoli zanechat zprávu!

 

Závěsné kolejnicové systémy na našem e-shopu

Ergonomie práce v intralogistice

 

Ergonomické pracoviště podporuje zdraví a předchází nemocem, které mají často původ v chybném držení těla. Proto je nezbytné se podrobněji zaměřit na pracovní úkony ve firmě. 

Demografické změny se nevyhýbají ani intralogistice. Stejně jako v mnoha ostatních profesích, také v tomto pracovním odvětví se k tomu přidává nedostatek odborných pracovníků. Onemocnění svalů a kosterní soustavy nejsou v tomto oboru žádnou výjimkou. 

Přemýšlejte o tom! Náš tým Vám rád pomůže s lepší ergonomií Vaší intralogistiky!

 

Hned konzultovat