Pojezdová kola

Kombinace kola a vidlice je označována jako pojezdové kolo. Naše vidlice kol jsou dimenzovány pro různé podmínky při používání, které sahají od nízkého až po vysoké zatížení. Kromě našich standardních pojezdových kol nabízíme další individuálně vyrobené kombinace. Pokud si přejete další informace, jsou Vám plně k dispozici naši konzultanti v osobním rozhovoru.

Pojezdová kola pro nízké a střední zátěže

 

Naše série lehkých až středně těžkých pojezdových kol jsou určeny pro dopravu průmyslového zboží. Každé jednotlivé kolo má přitom nosnost až 700 kilogramů. Tato pojezdová kola jsou k dispozici v různých variantách a mají dobrý poměr mezi cenou a výkonem.

 

K našim lehkým až středně těžkým pojezdovým kolům

Těžká pojezdová kola do 1,25 tuny

 

Pro dynamické zatížení až 1,25 tuny na jedno kolo jsou naše vidlice v těžkém provedení vybaveny tvrzenými ložiskovými pánvemi, které zaručují odolnost proti úderům a nárazům.  

 

K našim těžkým pojezdovým kolům

Pojezdová kola pro vysoké zatížení až 10 tun

 

Naše vidlice nejsilnějších sérií jsou vyrobeny z ocelové svařované konstrukce, která odolá nejvyššímu dynamickému namáhání až 10 tun. 

 

K našim pojezdovým kolům pro vysoké zatížení

Nerezová pojezdová kola

 

Nerezová pojezdová kola jsou odolná vůči korozi a lze je tedy bez obav čistit. Proto se optimálně hodí pro používání v potravinářském a farmaceutickém průmyslu a v mnoha dalších branžích se zvláštními požadavky na hygienu.

 

K našim nerezovým pojezdovým kolům

Přístrojová pojezdová kola

 

Jako přístrojová pojezdová kola se označují kola s velmi nízkou vestavnou výškou. Naše kola lze díky mnoha možnostem připevnění montovat podle potřeby a lze je proto všestranně využívat.

 

K našim přístrojovým pojezdovým kolům

Teplotně odolná samostatná a pojezdová kola

 

Všude tam, kde je mimořádně chladno nebo horko, jsou naše teplotně odolná samostatná a pojezdová kola tou správnou volbou. V závislosti na provedení jsou určena pro teplotní rozmezí mezi minus 40 a plus 300 stupni Celsia.

 

K našim teplotně odolným samostatným a pojezdovým kolům