TORWEGGE Kola s otočnou vidlicí a kola s pevnou vidlicí

Pojezdová kola se skládají ze samostatného kola a z vidlice. Vyrábíme standardní, ale i těžkotonážní vidlice pro různé oblasti použití. Kromě standardních pojezdových kol, vyrábíme také kola s otočnou vidlicí a kola s pevnou vidlicí podle Vašich požadavků. Díky velkému výběru našich pojezdových kol TORWEGGE najdete vždy správné typy pro Vaše potřeby. Více informací o našich TORWEGGE kolech s otočnou vidlicí a kolech s pevnou vidlicí získáte osobní konzultací s našim zákaznickým servisem.

Pojezdová kola pro nízké a střední zátěže

 

Pro transport průmyslového zboží jsou optimální série kol pro nízké a střední zátěže od TORWEGGE. Naše kola s otočnou vidlicí pro nízké zátěže do 400 kg můžete upevnit buď jedním uchycovacím otvorem, anebo  montážní destičkou se čtyřmi uchycovacími otvory. Pro zátěže do 700 kg jsou vhodná naše kola s otočnou vidlicí pro střední zátěže. Také tato mohou být uchycena k příslušnému předmětu za pomocí montážní destičky. Tato kola můžete nakoupit online v různých variantách.

 

K našim lehkým až středně těžkým pojezdovým kolům

Kola s otočnou vidlicí pro střední zátěže do 1,25 tuny

 

Pro dynamická zatížení do 1,25 tuny/kolo doporučujeme naše pojezdová kola TORWEGGE  se zesíleným uložením ložiskové misky, které zajišťuje odolnost vůči nárazům. V závislosti na Vašich požadavcích u nás neleznete řadu různých variant. Pokud chcete mít jistotu, že jste si vybrali správnou variantu, můžete se osobně poradit s našimi odborníky.

 

K našim těžkým pojezdovým kolům

Těžkotonážní kola do 10 tun

 

Naše vidlice ze svařované oceli nabízejí nejvyšší možnou nosnost. Unesou zatížení až 10 tun a jsou zvláště robustní díky zajištění hlavy vidlice robustními šrouby. Kuželová ložiska v kombinaci s kuličkovými ložisky zajišťují, že TORWEGGE těžkotonážní kola jsou vhodná pro velmi vysoké zátěže a zvláště odolná proti nárazům. Také tato kola naleznete v různých variantách, přizpůsobených individuálním potřebám ve Vaší firmě.

 

K našim pojezdovým kolům pro vysoké zatížení

Nerezová pojezdová kola

 

Nerezová pojezdová kola TORWEGGE jsou vyrobena z nerezové chromniklové oceli, a proto jsou odolná vůči korozi: Lze je tedy bez obav čistit. Otočná pojezdová kola jsou vhodná pro použití v pekárnách i v chladírnách, protože jejich materiál je velmi odolný. Proto se používají především v potravinářském a farmaceutickém průmyslu a také v odvětvích s vysokými hygienickými požadavky. Nosnost našich nerezových kol je v závislosti na variantě až jedna tuna.

 

K našim nerezovým pojezdovým kolům

Přístrojová pojezdová kola

 

Kola s otočnou vidlicí s velmi nízkou vestavnou výškou nazýváme přístrojová. Díky četným možnostem upevnění je lze flexibilně instalovat a používat různými způsoby. Jsou velmi tichá, mají lehký chod, a lze je optimálně připevnit na nábytek v kanceláři nebo doma. Jedním z nejčastějších použití jsou kancelářské židle. V závislosti na Vašich potřebách nabízíme výběr různých typů s různými možnostmi montáže.

 

K našim přístrojovým pojezdovým kolům

Teplotně odolná samostatná a pojezdová kola

 

V závislosti na provedení jsou naše teplotně odolná samostatná a pojezdová kola  vhodná pro použití v rozmezí -40 až +300 °C a díky speciální směsi materiálů odolávají největším teplotním výkyvům. Naše teplotně odolná kola s pevnou vidlicí umožňují rozsáhlé možnosti použití v temperovacích i pečících pecích. Kola s pevnou vidlicí můžete zakoupit i s nerezovou vidlicí, a proto je bez váhání můžete použít i v potravinářském průmyslu.

 

K našim teplotně odolným samostatným a pojezdovým kolům

Kola s otočnou vidlicí a kola s pevnou vidlicí pro individuální potřeby naleznete u TORWEGGE

 

V závislosti na provedení můžete naše kola s otočnou a kola s pevnou vidlicí využít v nejrůznějších oblastech Vašeho provozu. Použití speciálních materiálů umožňuje našim pojezdovým kolům vysokou nosnost a robustnost. V našem on-line obchodě TORWEGGE Vám nabízíme široký sortiment kol s otočnou vidlicí a kol s pevnou vidlicí – určitě najdete to, co hledáte!

Máte-li jakékoliv dotazy k našemu sortimentu  TORWEGGE pojezdových kol, rádi Vám osobně poradíme! Společně s Vámi najdeme vyhovující kola s otočnou, anebo kola s pevnou vidlicí. Těšíme se na Vaši zprávu!