Nerezová pojezdová kola TORWEGGE pro bezpečnou manipulaci

S našimi nerezovými pojezdovými koly bude nejisté manévrování za mokra minulostí. Kola jsou totiž vyrobena z chromniklové oceli. Jedná se o vysoce legovaný materiál odolný vůči korozi, což znamená, že nerezovým pojezdovým kolům nevadí vzdušná vlhkost, pára ani kapaliny. Rádi vám poskytneme informace, jaké jsou výhody a možnosti využití nerezových pojezdových kol TORWEGGE!

Lehká nerezová pojezdová kola

Nerezová pojezdová kola – kvalita díky perfektnímu vybavení

Naše kvalitní nerezová pojezdová kola jsou k dispozici s pevnou nebo otočnou vidlicí. Kromě toho si můžete vybrat dvojitou brzdu nebo montážní desku. Naše kola se vyrábějí z materiálů jako plast, polyamid, pryž nebo polyuretan, a to v různých barevných odstínech. Barva je důležitá kvůli tomu, aby kola na podlaze nezanechávala žádné stopy, čímž by mohl utrpět její vzhled. Díky těmto materiálům jsou naše nerezová pojezdová kola velmi odolná proti nárazu a otěru, vyznačují se dlouhou životností a nízkým valivým odporem, což zvyšuje jízdní komfort. Tyto materiály kromě toho umožňují použití i za vysokých teplot. V naší bohaté škále nerezových pojezdových kol určitě naleznete právě takový produkt, který bude odpovídat požadavkům vašeho projektu, díky kterému budete moct profitovat z optimálního jízdního komfortu.

Kromě toho vám nabízíme nerezová kola pro různá zatížení. Pro přemisťování břemen v řádu 100 kg až 400 kg doporučujeme naše nerezová pojezdová kola pro nízké zátěže, pro břemena o hmotnosti do 1000 kg jsou optimální naše kola pro vysoké zatížení. S našimi koly přemístíte snadno a bezpečně i těžká břemena. Prolistujte si náš sortiment kol a vyberte si vhodné adepty pro váš další projekt.

Těžká nerezová pojezdová kola

Uplatnění nerezových pojezdových kol v různých oblastech

Naše nerezová pojezdová kola mají řadu předností, díky kterým jsou optimálním řešením v řadě odvětví a provozů. Pro svou odolnost proti teplotám a mokru jsou ideální v oblastech hygieny, protože se kola dají snadno omývat, a tak se hned nepoškodí. Nemocnice i výzkumné ústavy a průmysl používají nerezová pojezdová kola již dlouhou dobu, a to díky jejich optimálním vlastnostem pro zóny s definovaným stupněm čistoty. Naše kola však nehrají roli jen v hygienických oblastech, ale díky nezávadnosti pro potraviny se nabízejí jako perfektní řešení i v potravinářském průmyslu. Pro svou vysokou teplotní odolnost jsou kromě toho dobrou volbou pro použití v pecích a chladírenských provozech.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Prohlédněte si naši nabídku kvalitních nerezových pojezdových kol TORWEGGE

 

Aby nerezová pojezdová kola dlouho vydržela, je nezbytně nutné zvolit správný typ pro daný způsob použití. V naší rozsáhlé nabídce nerezových pojezdových kol určitě naleznete vhodný produkt i pro extrémní podmínky panující ve vašich provozech, jakými jsou mokro či vysoké teploty. Prolistujte si náš sortiment pojezdových kol a samostatných kol a sami se přesvědčte o vysoké kvalitě našich produktů.

 

Pokud si nejste jistí, jaká kola a pojezdová kola jsou pro váš další projekt nejlepší, neváhejte nás kontaktovat. Naši poradci vám pomohou najít vhodné řešení pro váš další projekt. Těšíme se na vás!

 

Nerezová pojezdová kola na našem e-shopu