TORWEGGE manipulační a transportní technika

Úkolem dopravní logistiky je překonávat prostorové vzdálenosti. Proto je její nedílnou součástí optimalizace dopravních cest. Aby bylo možné nastavit procesy ještě efektivněji a ulevit zaměstnancům, je nutné zkrátit zejména cesty v rámci interakce člověk–stroj. K tomu společnost TORWEGGE nabízí komplexní řešení transportní a manipulační techniky z jedné ruky. Naše řešení vám pomohou upravit vaše montážní, výrobní a skladovací operace tak, aby byly ještě efektivnější a především ergonomičtější. U nás můžete vybírat z široké nabídky manipulační a transportní techniky pro ergonomicky navržená pracoviště pro vaše zaměstnance! Rádi vám také poradíme při sestavování jednotlivých prvků a jejich dimenzování.

Manipulační a transportní technika pro efektivní výrobní procesy

 

Neustálé ohýbání a zvedání břemen může mít za následek problémy se zády. Pomocí transportní a manipulační techniky, jako jsou balanční nylonová lana a tažné pružiny, je možné ergonomickou úpravou pracoviště takovýmto problémům předcházet. Bez vynaložení velké síly mohou naše řešení manipulační techniky nastavovat nářadí snadno do správné pracovní pozice. Pro závěsná řešení pod stropem doporučujeme použít závěsné kolejnicové systémy, jako jsou například naše C kolejnice, které se sestavují jako stavebnice. Navíc jsou velmi efektivní při projíždění zatáček, nebo jako přívody energií k pracovišti, ať už elektřiny nebo stlačeného vzduchu. Samozřejmě lze naše
C kolejnice také uzpůsobit vašim individuálním přáním.

V našem internetovém e-shopu vám kromě toho nabízíme řešení transportní techniky v podobě transportních zařízení, která jsou užitečným pomocníkem pro sklad a provoz. TORWEGGE transportní zařízení se vyznačují velmi dobrou kvalitou, stabilitou a ergonomií a jsou vhodná pro přepravu různých břemen a hmotnostních tříd.

Také naše zdvižné stoly bezpečně uleví vašim zádům. V rámci pracovních procesů na provozech mohou sloužit jako transportní pomůcka i jako multifunkční pracovní stoly. Nabízíme jak standardní nůžkové zdvižné stoly, tak také kompletní řešení na míru pro nejrůznější účely použití. Nechte se přesvědčit naší širokou nabídkou manipulační a transportní techniky!

 

Kvalitní transportní a manipulační technika od společnosti TORWEGGE

 

Bez ohledu na to, jak těžká jsou břemena, můžete pomocí naší manipulační a transportní techniky upravit pracoviště vašich zaměstnanců v zájmu lepší ergonomie, a tím předcházet zdravotním problémům. Naše transportní technika kromě toho zvýší materiálový tok ve vašem závodě, což jde ruku v ruce s růstem produktivity. Projděte si naši nabídku a vyberte si z pestré palety kvalitní manipulační a transportní techniky!

Máte zájem o výrobu na zakázku? Žádný problém! Naši pracovníci vám vypracují návrh transportní techniky uzpůsobený vašim potřebám. Pokud potřebujete profesionální poradenství k manipulační technice, neváhejte nás navštívit nebo se obraťte na naše kontaktní centrum. Těšíme se na vás!