Plastová kola TORWEGGE z polyamidu a polypropylenu

Plastová kola se díky svému materiálu s oblibou používají v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, protože se jízdní plochy i samotná kola z plastu velmi dobře omývají.

Plastová kola TORWEGGE z polyamidu a polypropylenu se vyznačují především snadnou ovladatelností a lehkým otáčením. Projděte si náš široký sortiment a vyberte si pro vás vhodná plastová kola.

Oblasti použití a praktické vlastnosti plastových kol

Plastová kola vám nabídnou řadu užitečných vlastností. Naše kola z polypropylenu jsou odolná vůči zásadám a kyselinám a zvládnou zatížení až 700 kg. Mohou se používat i v prostředích s vysokými teplotami. Kola z polyamidu zvládnou dokonce zatížení až šest tun. Navíc jsou velmi stabilní a odolná proti prasknutí.

V řadě oblastí je vyžadována šetrná přeprava břemen a velmi klidný pohyb. Naše plastová kola z polyamidu a polypropylenu jsou schopna díky nízkému valivému odporu těmto nárokům vyhovět. Kola nejlépe fungují na rovném a hladkém povrchu. Na měkkém povrchu a s nízkým zatížením se kola navíc otáčejí velmi potichu.

Plastová kola z polyamidu a polypropylenu se liší svými užitnými vlastnostmi, a proto nalézají uplatnění v nejrůznějších pracovních oblastech. Plastová kola se dají flexibilně začlenit do vašeho výrobního prostředí. Velmi oblíbená jsou také naše pojezdová kola pro brány a vrata, a to díky své dlouhé životnosti. Kola z plastu netrpí při čištění a omývání, a proto se s oblibou používají i v potravinářském průmyslu.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Vyzkoušejte plastová kola TORWEGGE sami

 

Naše kola z polyamidu a polypropylenu se vyznačují nejen výkonnými obručemi, ale v našem sortimentu si můžete také vybrat mezi kluzným, válečkovým nebo kuličkovým ložiskem. Plastová kola se tak dají ideálně uzpůsobit vašim požadavkům. Projděte si naši nabídku a vyberte si vhodná plastová kola pro vaši potřebu.

 

Pokud hledáte kola pro vysokou zátěž, doporučujeme vám naše samostatná kola z polyuretanu. Zvládnou nejen vysokou zátěž, ale mají i široké možnosti použití. Pokud hledáte kola pro citlivé podlahy, pak jsou pro vás nejlepší volbou bantamová kola.

 

Zajímá vás ještě něco ohledně našich plastových kol z polyamidu a polypropylenu nebo potřebujete další informace k tomuto sortimentu? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Naši zkušení pracovníci vám rádi poradí. Těšíme se na vás!

 

Plastová kola na našem e-shopu