Užiteční pomocníci do skladů a provozoven

 

Transportní zařízení zvyšuje nejen efektivitu procesů, ale nabízí také optimální řešení pro ergonomickou úpravu pracoviště. Jeho úkolem je tedy překonávat prostorové vzdálenosti a optimalizovat pracovní procesy tím, že se komponenty, břemena a nářadí přemísťují rychleji z místa A do místa B. Vyzkoušejte si to na našem transportním zařízení TORWEGGE!

 

Vlastnosti a oblasti použití transportního zařízení

Díky různému provedení mají naše transportní zařízení mnohostranné využití. Uplatnění naleznou například v živnostenských provozech, v průmyslu, nebo dokonce v domácích dílnách, kdy pomáhají třeba s přemísťováním modulárních nebo stohovatelných beden. U společnosti TORWEGGE naleznete transportní zařízení, která se vyznačují maximální kvalitou, robustností a ergonomií. Usnadňují přesun různých druhů a hmotnostních tříd přepravovaného zboží a materiálu. Jsou vybavena pojezdovými koly naší vlastní výroby, která zajišťují lehký chod a optimální manévrovatelnost. Zásadní výhodou transportních zařízení je to, že ulehčí práci zaměstnancům a umožní jim rychlý a snadný přesun zboží a nářadí. Transportní zařízení dále ke své obsluze nevyžadují proud, takže jsou absolutně ekologická.

Naše užitečná transportní zařízení a dopravní vozíky

 

Naše nabídka užitečných transportních zařízení zahrnuje například dopravní vozíky, příp. podvozky, policové vozíky, rudly, přepravní podstavce, vidlicové nebo zdvižné vozíky a na přání i speciální řešení. Přepravní podvozky jsou vybaveny ocelovým rámem a pojezdovými koly TORWEGGE s otočnou či pevnou vidlicí. Díky tomu se s nimi skvěle manévruje a vyznačují se lehkým chodem. Naše dopravní vozíky s plastovou konstrukcí zvládnou zatížení do 150 kg. Ostatní podvozky TORWEGGE si poradí s předměty o hmotnosti až 1500 kg. Velmi oblíbeným produktem je transportní zařízení xetto®, které zvládne samostatně naložit jedna osoba i s pomocí zdvižného mechanismu. Hmotnost nákladu nesmí přesáhnout 250 kg. Typickými oblastmi použití našeho transportního zařízení jsou sklady, dílny a výrobny.

 

více k dopravním vozíkům
Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednat transportní zařízení a dopravní vozíky u společnosti TORWEGGE

 

Transportní zařízení TORWEGGE usnadní práci vašim zaměstnancům a zajistí jejich větší bezpečnost a ochranu při práci. Ekonomická úprava pracoviště navíc přispěje ke zvýšení efektivity vašich procesů. Zapátrejte v naší nabídce manipulační a transportní techniky a vyzkoušejte vedle našich dopravních vozíků také tažné pružiny a balanční nylonová lana. Efektivně pomohou vašim zaměstnancům udržovat pracoviště uklizené díky zavěšení nářadí a předmětů. Pro překonávání výškových rozdílů můžete navíc sáhnout i po našem širokém sortimentu zdvižných stolů. Máte-li jakékoli dotazy k našim dopravním vozíkům nebo si chcete nechat odborně poradit, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci vám ochotně poradí!

 

Transportní zařízení na našem e-shopu

Ergonomie práce v intralogistice

 

Ergonomické pracoviště podporuje zdraví a předchází nemocem, které mají často původ v chybném držení těla. Proto je nezbytné se podrobněji zaměřit na pracovní úkony ve firmě. 

Demografické změny se nevyhýbají ani intralogistice. Stejně jako v mnoha ostatních profesích, také v tomto pracovním odvětví se k tomu přidává nedostatek odborných pracovníků. Onemocnění svalů a kosterní soustavy nejsou v tomto oboru žádnou výjimkou. 

Přemýšlejte o tom! Náš tým Vám rád pomůže s lepší ergonomií Vaší intralogistiky!

 

Hned konzultovat