Samostatná kola z polyuretanu TORWEGGE

Samostatná kola z polyuretanu jsou ideální kola pro průmyslové použití, neboť kombinují elastické vlastnosti kol z plnopryže či termoplastu se schopností zvládat vysoké zátěže a nízkým valivým odporem kol z plastu. V závislosti na složení se tak tato kola hodí pro řadu podmínek a dají se použít na různých typech povrchů. Projděte si nabídku TORWEGGE a nechte se přesvědčit skvělými vlastnostmi samostatných kol z polyuretanu!

Ke kladným vlastnostem materiálu kol patří jeho robustnost a odolnost proti nárazu a proříznutí špičatými předměty, jako jsou třeba kovové špony. Samostatná kola z polyuretanu jsou navíc odolná proti otěru, a proto nezanechávají žádné stopy, případně nekřídují, takže jsou velmi vhodná pro citlivé podlahy. Kola z polyuretanu je však možné použít i na hladkých a drsných či nerovných a nezpevněných typech povrchů. Díky elastickému povrchu kola zajišťují bezpečný kontakt s podkladem různých struktur a stavů, a usnadňují tak ovladatelnost. Ještě vyšší jízdní komfort nabízejí naše elastická samostatná kola z polyuretanu. Jejich materiál je měkčí, čímž se sice snižuje nosnost, ale lépe tlumí nárazy. Kola kromě toho přispívají k tichému chodu, což má pozitivní vliv na pracovní prostředí. Materiál kol tlumící vibrace garantuje díky dobré adhezi dynamický pohyb, a tak umožňuje šetrný přesun zboží.

Kola z polyuretanu jsou navíc velmi oblíbená pro použití v oblastech, kde se klade důraz na hygienu, protože jsou odolná vůči čištění a rezistentní vůči olejům a tukům. Z výhodných vlastností kol tak profituje i logistika. Ani chemikálie nejsou pro polyuretan překážkou.

Stále více firem oceňuje samostatná kola z polyuretanu kvůli jejich kladným vlastnostem a pro jejich pomalé opotřebení a nízké náklady na údržbu. Přechod na samostatná kola z polyuretanu může být přínosem pro velmi velká a silně obsazená výrobní místa, jelikož šetří peníze a zvyšují ekonomičnost výrobních procesů.

Užitečné vlastnosti samostatných kol z polyuretanu

Vlastnosti
  • vysoká nosnost
  • nezanechávají stopy
  • nízký oděr
  • odolnost proti nárazům
  • nízký valivý odpor
  • vysoká chemická odolnost
  • odolnost proti olejům a tukům
  • odolnost proti proříznutí kovovými třískami
Povrchy
pevný & nerovný / drsný
pevný & hladký/rovný
pevný & náchylný
měkký & náchylný
nerovný & volný
Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Zamów koła poliuretanowe w TORWEGGE

 

Díky kombinaci kladných vlastností materiálu naleznou samostatná kola z polyuretanu uplatnění v různých oblastech. Vyberte si nyní v našem sortimentu nabízejícím širokou paletu kvalitních samostatných kol z polyuretanu s kuličkovým nebo kluzným ložiskem. Díky vysoké nosnosti zvládnou i extrémní zatížení, takže je zcela na vás, kde samostatná kola z polyuretanu použijete.

 

Pokud hledáte ještě další kola a pojezdová kola, projděte si také nabídku našich samostatných kol z termoplastu nebo bantamových kol. Máte nějaké otázky nebo vás zajímají další podrobnosti k samostatným kolům z polyuretanu? Rádi vám poradíme na osobní schůzce! Společně nalezneme vhodná kola pro váš projekt. Těšíme se na vás!

 

Samostatná kola z polyuretanu na našem e-shopu