Bantamová kola TORWEGGE

Naše bantamová kola nabízíme v různých provedeních. Liší se průměrem kol, typem profilu, deskou kola a tloušťkou pláště. Bantamová kola jsou vhodná zejména pro přesouvání citlivých břemen a pro použití v průmyslu, a to díky tomu, že tlumí vibrace. Projděte si nabídku bantamových kol TORWEGGE!

Vlastnosti

Vlastnosti
  • šetrná k podkladu
  • tlumí vibrace
  • nízký valivý odpor na nerovném podkladu
  • k dispozici v provedení, které nezanechává stopy
Povrchy
pevný & nerovný / drsný
pevný & hladký/rovný
pevný & náchylný
měkký & náchylný
nerovný & volný

Bantamová kola a jejich vlastnosti

Díky svým vlastnostem tlumícím vibrace jsou bantamová kola schopna snadno zvládnout a ztlumit nerovnosti, nárazy, skoky a rázy, takže spolehlivě ochrání citlivý náklad. Tyto vlastnosti jim navíc otvírají možnosti použití zejména při přemisťování těžkých břemen na nerovném a nezpevněném podkladu. I na hladkém povrchu jsou bantamová kola dobrou volbou. Bantamová pneumatika má navíc velkou výhodu v tom, že nezanechává žádné stopy, takže je optimálně šetrná k podlaze, na které se používá.

Pokud chcete bantamová kola používat, musíte uvážit několik kritérií, protože čím větší je průměr kola, tím menší je valivý odpor. Právě na nerovném povrchu nižší kvality jsou větší kola výhodou. Profil kola má navíc vliv na to, jak klidné bude otáčení bantamových kol. Profil s drážkami zajišťuje klidnější otáčení a méně nabírá nečistoty. Profil s kostkami naproti tomu poskytuje dobrou stabilitu i na nerovném povrchu. Kromě již uvedených kritérií musíte zvážit ještě správné upevnění, protože ne každou pneumatiku lze upevnit na jakémkoli vozíku.

Bantamová kola a oblasti jejich použití

Bantamová kola se s oblibou používají pro přemisťování těžkých předmětů na nerovných venkovních podkladech. Velmi často na ně narazíme u zahradních koleček, vozíků nebo kárek či valníků. Bantamová kola nalézají kromě toho uplatnění také mezi hračkami, například na dětském vozíku nebo v podobě opěrných koleček.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Prohlédněte si nabídku bantamových kol TORWEGGE

 

Bantamová kola jsou ideální v případech, kdy je vyžadován klidný a plynulý pohyb. V nabídce TORWEGGE proto naleznete bantamová kola s válečkovým, kluzným a kuličkovým ložiskem s různými typy profilů. Náš široký sortiment si vás získá velmi kvalitními a výkonnými pneumatikami i spolehlivým materiálem. Vyberte si ještě dnes bantamová kola pro svůj další projekt! Pokud hledáte kola pro zatížení do 200 kg, můžeme vám nabídnout kola z pěnového polyuretanu odolná proti poškození. S těmito koly si nemusíte dělat starosti s propíchlou duší. Manipulujete ve firmě často s břemeny o vysoké hmotnosti? Pak jsou pro vás správnou volbou kola pro vysoké zatížení!

Máte-li ještě otázky k našim bantamovým kolům nebo byste chtěli vědět další podrobnosti, rádi si s vámi sjednáme osobní schůzku. Společně nalezneme vhodná bantamová kola pro váš další projekt. Těšíme se na vás!

 

Pneumatiky na našem e-shopu