Nafukovací kola TORWEGGE

Naše nafukovací kola nabízíme v různých provedeních. Liší se průměrem kol, typem profilu, deskou kola a tloušťkou pláště. Nafukovací kola nebo také bantamová kola jsou díky tomu, že tlumí vibrace, vhodná zejména pro přepravu citlivých nákladů a pro průmyslové použití. Projděte si nabídku nafukovacích kol či bantamových kol TORWEGGE!

Vlastnosti

Vlastnosti
  • šetrná k podkladu
  • tlumí vibrace
  • nízký valivý odpor na nerovném podkladu
  • k dispozici v provedení, které nezanechává stopy
Povrchy
pevný & nerovný / drsný
pevný & hladký/rovný
pevný & náchylný
měkký & náchylný
nerovný & volný

Nafukovací kola a jejich vlastnosti

Díky tomu, že tlumí vibrace, jsou nafukovací kola schopna snadno zvládnout a ztlumit nerovnosti, nárazy, skoky a rázy, takže spolehlivě ochrání citlivý náklad. Tyto vlastnosti jim navíc otvírají možnosti použití zejména při přemisťování těžkých břemen na nerovném a nezpevněném podkladu. I na hladkém povrchu jsou nafukovací kola dobrou volbou. Nafukovací pneumatika má navíc velkou výhodu v tom, že nezanechává žádné stopy, takže je optimálně šetrná k podlaze, na které se používá.

Pokud chcete bantamová kola a nafukovací kola použít, musíte zvážit několik kritérií, protože čím větší je průměr bantamového kola, tím menší je valivý odpor. Právě na nerovném povrchu nižší kvality jsou větší kola výhodou. Profil kola má navíc vliv na to, jak klidné bude otáčení nafukovacích kol. Profil s drážkami zajišťuje klidnější otáčení a méně nabírá nečistoty. Profil s kostkami naproti tomu poskytuje dobrou stabilitu i na nerovném povrchu. Kromě již uvedených kritérií musíte zvážit ještě správné upevnění, protože ne každou pneumatiku lze upevnit na jakémkoli vozíku.

Nafukovací kola a oblasti jejich použití

Nafukovací kola a bantamová kola se s oblibou používají zejména k přepravě těžkých nákladů na nerovném venkovním povrchu. Velmi často na ně narazíme u zahradních koleček, vozíků nebo kárek či valníků. Nafukovací kola nalézají kromě toho uplatnění také mezi hračkami, například na dětském vozíku nebo v podobě opěrných koleček.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Prohlédněte si nabídku nafukovacích kol TORWEGGE

 

Nafukovací kola a bantamová kola využijete zejména tam, kde je zapotřebí, aby přeprava probíhala klidně a komfortně. V nabídce TORWEGGE proto naleznete nafukovací kola s válečkovým, kluzným a kuličkovým ložiskem s různými typy profilů. Náš široký sortiment si vás získá velmi kvalitními a výkonnými pneumatikami i spolehlivým materiálem. Vyberte si ještě dnes nafukovací kola pro svůj další projekt! Pokud hledáte kola pro zatížení do 200 kg, můžeme vám nabídnout kola z pěnového polyuretanu odolná proti poškození. S těmito koly si nemusíte dělat starosti s propíchlou duší. Manipulujete ve firmě často s břemeny o vysoké hmotnosti? Pak jsou pro vás správnou volbou kola pro vysoké zatížení!

Máte-li ještě otázky k našim bantamovým kolům a nafukovacím kolům nebo byste chtěli vědět další podrobnosti, rádi si s vámi sjednáme osobní schůzku. Společně nalezneme vhodné bantamové kolo pro váš další projekt. Těšíme se na vás!

 

Pneumatiky na našem e-shopu