TORWEGGE pojezdová kola pro vysoké zatížení až 10 tun

Pojezdová kola pro vysoké zatížení zvládnou díky své solidní konstrukci s přehledem dynamické namáhání. Díky svařené ocelové konstrukci vydrží série našich nejsilnějších vidlic zátěže až 10 tun, což ocení zejména průmyslový sektor. Pokud tedy hledáte pojezdová kola odolná proti nárazu a úderu s extrémně vysokou nosností, zapátrejte v naší široké nabídce kvalitně zpracovaných pojezdových kol pro vysoké zatížení až 10 tun!

Pojezdová kola pro vysoké zatížení až 10 tun – oblasti použití a výhody

Naše pojezdová kola pro vysoké zatížení naleznou uplatnění všude tam, kde je třeba spolehlivě přesouvat břemena do 10 tun. Poradí si s každým typem podlahy: pevnou, nerovnou, hladkou nebo nezpevněnou. Pojezdová kola pro vysoké zatížení se dají bez problémů používat i v prostředích od -25 °C do +90 °C. Z těchto důvodů se s pojezdovými koly tohoto typu často setkáme v průmyslové výrobě či ve strojírenství.

 

Stabilní konstrukce našich pojezdových kol ze svařované oceli či otočná vidlice s utěsněnými axiálními kuličkovými a kuželovými ložisky zaručuje pojezdovým kolům pro vysoké zatížení TORWEGGE extrémní odolnost proti nárazům a úderům. Hlava vidlice je přišroubovaná a zajištěná středovým čepem, takže mají enormní nosnost až 10 tun.

Naše rozsáhlá nabídka pojezdových kol pro vysoké zatížení až 10 tun

Na našem e-shopu naleznete širokou nabídku výkonných pojezdových kol pro vysoké zatížení až 10 tun. Různé varianty provedení vám usnadní hledání vhodného modelu pro vaše požadavky. Vyzkoušejte například pojezdová kola pro vysoké zatížení s otočnou a pevnou vidlicí z elastické plnopryže, polyuretanu, elastického polyuretanu, polyamidu nebo oceli. Zvažte také možnost kuličkových a kluzných ložisek umístěných na pojezdových kolech pro vysoké zatížení. Lze také vybavit brzdami.

 

Podle toho, pro jaký materiál se rozhodnete, budou mít pojezdová kola pro vysoké zatížení různé vlastnosti. Zatímco pojezdová kola z polyuretanu jsou velmi odolná proti otěru a teplotám, jsou pojezdová kola pro vysoké zatížení z polyamidu elastická a rychleschnoucí. Pojezdová kola z polyuretanu podávají optimální výkon i na podkladech znečištěných olejem. Elastická pojezdová kola z plnopryže zaručují extrémně hladký pohyb. Pojezdová kola pro vysoké zatížení vyrobená z oceli dosahují extrémně vysoké nosnosti.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednejte si pojezdová kola pro vysoké zatížení až 10 tun od společnosti TORWEGGE

 

U nás naleznete pojezdová kola pro vysoké zatížení v různých provedeních. To vám umožní vybrat přesně taková pojezdová kola, která potřebujete. Díky zpracování speciálních materiálů mají naše produkty nosnost až 10 tun. Pokud hledáte pojezdová kola pro nízké a střední zátěže, ani v takovém případě od nás neodejdete s nepořízenou. Kromě toho nabízíme nerezová pojezdová kola. Pokud se chcete na cokoli k našemu sortimentu zeptat, neváhejte se na nás obrátit. Stačí, když nám zašlete zprávu. Těšíme se na vás, a jak jen to bude v našich silách, pomůžeme!

 

Kola pro vysoké zatížení na našem e-shopu