TORWEGGE dopravní technika

Dopravní technika nabízí využití v oblasti strojírenství a interní firemní logistiky. Je pro firmy velmi přínosná a důležitá, protože je základem plynulých procesních řetězců a postupů. Dopravní techniku je možné uzpůsobit konkrétním potřebám každého odvětví.

S TORWEGGE dopravní technikou můžete zlepšovat svůj vnitropodnikový materiálový tok. Pod komponenty pro dopravní techniku u nás naleznete mimo jiné válečky, kuličkové jednotky, válečkové dráhy a válečkové kolejnice. Pokud váš provoz klade speciální nároky na komponenty pro dopravní techniku, dodáme vám na přání také kompletní řešení uzpůsobená individuálně vašim potřebám a poskytneme vám podporu již ve fázi plánování vašeho projektu. Kromě toho se u složitějších způsobů použití či automatizačních projektů můžete spolehnout na naše řešení pro vnitropodnikovou logistiku.

TORWEGGE dopravní technika vám umožní přemístit snadno a rychle břemena a výrobky z místa A na místo B. Je nám jasné, že nemůže existovat jen jedna varianta dopravní techniky pro každou potřebu, a proto vám nabízíme řadu různých komponent. Navštivte náš e-shop a objednejte si právě takovou dopravní techniku, která bude nejlépe vyhovovat vašim představám!

Válečky

 

Řadu našich válečků vyrábíme individuálně podle vašeho zadání a v souladu s daným úkolem, který mají plnit. Nabízíme vám ale také několik standardních provedení. Můžete vybírat z množství variant provedení trubek, čel válečků, provedení hřídelí a povrchových úprav.

 

K našim válečkům

Válečkové dráhy

 

Naše gravitační válečkové dráhy zoptimalizují vaši interní podnikovou dopravu, a to bez ohledu na to, jak těžký materiál mají přepravit. Díky standardním řešením s praktickým příslušenstvím budete moct přepravovat různé druhy předmětů ještě efektivněji.

 

K našim válečkovým drahám

Dopravní kladičky

 

Naše dopravní kladičky s širokými možnostmi využití naleznou uplatnění v různých dopravních řešeních, především však ve válečkových kolejnicích nebo průběžných spádových regálech. Náš sortiment zahrnuje nejrůznější provedení a hmotnostní třídy.

 

K našim dopravním kladičkám

Válečkové kolejnice

 

Pomocí našich válečkových kolejnic je možné dopravovat různé výrobky efektivně a přesně podle potřeb. V našem sortimentu naleznete jak malé kladičkové lišty pro průběžné spádové regály a lehký dopravovaný materiál, tak i válečkové kolejnice pro vysoká zatížení a paletové kolejnice.

 

K našim válečkovým kolejnicím

Kuličkové jednotky

 

Kuličkové jednotky umožňují snadné přesouvání, otáčení a směrování dopravovaného materiálu. Manévrovatelné kuličkové jednotky jsou vhodné pro jednoduchou dopravu lehkého i těžkého materiálu.

 

K našim kuličkovým jednotkám

Otočné věnce

 

Otočné věnce jsou spojovacím prvkem pro přenos točivých pohybů. Naše otočné věnce vyhoví nejrůznějším požadavkům při dopravě předmětů jakékoli velikosti a hmotnosti.

 

K našim otočným věncům

Pokud vás zajímá cokoli k naší TORWEGGE dopravní technice, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám odpovíme při osobní konzultaci nebo písemně e-mailem. Těšíme se na vás!