Samostatná kola z plnopryže

Standardní kola z plnopryže jsou klasikou mezi koly a hodí se pro mnoho průmyslových aplikací. Jsou cenově výhodná, disponují širokým výběrem variant a velmi dobře se odvalují.

Praktické vlastnosti samostatných kol z plnopryže s kuličkovým ložiskem

Pokud hledáte kola s velmi dobrým jízdním komfortem a nízkým až středním zatížením, jsou naše kola z plnopryže přesně tím, co hledáte. Na základě velmi stejnoměrné a tiché jízdě jsou právě pro přemísťování předmětů jasnou volbou. O vhodnosti kol k přemísťování ale kromě toho rozhodují také faktory jako odolnost a nosnost. Pokud jde o nosnost, hraje důležitou roli nejen materiál vlastního kola, ale i ráfek a ložisko kol z plnopryže. Zde se nabízejí zejména ráfky z hliníku, plechu nebo plastu, které si můžete snadno objednat v našem e-shopu. Kola je možné uspořádat natolik variabilně, aby umožňovala rovnoměrné zatížení a obzvlášť efektivní využití kol z plnopryže. Naše kola z plnopryže navíc zvládnou teploty od -20 do +60 °C. Díky solidní konstrukci vidlic mají kola při dodržení nosnosti velmi dlouhou životnost. Při používání kol z plnopryže v oblasti přemísťování břemen prosím dbejte na to, abyste je používali v souladu s jejich určením.

Vedle standardní varianty dodáváme také samostatná kola z plnopryže s kuličkovým ložiskem, válečkovým ložiskem nebo kluzným ložiskem, která mají také vysoký komfort jízdy, klidný a tichý chod. Vyznačují se dlouhou životností i při vysokém zatížení a nevyžadují téměř žádnou údržbu.

 

Vlastnosti

Vlastnosti
  • tichý pojezd
  • robustnost
  • odolnost proti nárazům
  • tlumí vibrace
  • výhodná cena u lehkých provedení
Povrchy
pevný & nerovný / drsný
pevný & hladký/rovný
pevný & náchylný
nerovný & volný

Elastická kola z plnopryže od společnosti TORWEGGE

 

Ještě vyšší komfort jízdy nabízejí elastická kola z plnopryže. Tato kola jsou schopna tlumit vibrace a nárazy, protože jejich materiál s tvrdostí přibližně 65° Shore A je měkčí než standardní kola z plnopryže. Navíc mají vyšší nosnost než standardní kola z plnopryže. Elastická kola z plnopryže typu „Bluewheels“ se často používají u přepravních kufrů, ozvučovací nebo jevištní techniky. V závislosti na průměru kol tak můžete snadno překonávat malé překážky.

 

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednejte si kola z plnopryže pro přemísťování předmětů v e-shopu TORWEGGE

 

Pokud hledáte robustní kola odolná proti nárazu a vhodná pro použití na nejrůznějších typech povrchu, zejména na nerovných a citlivých či pevných a nezpevněných podkladech, pořiďte si naše TORWEGGE kola z plnopryže. Pro větší nosnost máme v nabídce i elastická kola z plnopryže. Podle potřebného manévrovacího prostoru si vyberete různé velikosti. Rádi vám při výběru poradíme.

Pro přemísťování velmi citlivých břemen vám v našem e-shopu nabízíme také bantamová kola, která jsou vhodná zejména pro tahací vozíky nebo stavební či zahradní kolečka. Pro oblasti s vysokými hygienickými požadavky doporučujeme použít plastová kola.

Máte-li ještě další dotazy k našim kolům z plnopryže, rádi vám pomůžeme při osobní konzultaci! Neváhejte se na nás obrátit. Společně s vámi nalezneme tu správnou variantu kol z plnopryže. Těšíme se na spolupráci s vámi!

 

Samostatná kola z plnopryže na našem e-shopu