Kola pro vysoké zatížení TORWEGGE s nosností až 10 tun

TORWEGGE nabízí kola pro vysoké zatížení, která na hladkém povrchu hravě zvládnou břemena o hmotnosti až 10 tun. Naše kola nemají problém podat maximální výkon i za extrémních podmínek. Teplotní odolnost našich kol pro vysoké zatížení dovoluje jejich použití při teplotách mezi -100 °C a +600 °C. Projděte si celou nabídku kol pro vysoké zatížení TORWEGGE!  

Užitečné vlastnosti kol pro vysoké zatížení

Vlastnosti
  • vysoká až nejvyšší nosnost
  • robustnost
  • extrémní teplotní odolnost
  • nízký valivý odpor
  • lehký chod na hladkých podkladech
Povrchy
pevný & hladký/rovný
Válečkové kolejnice

Naše kola pro vysoké zatížení naleznou uplatnění v řadě různých oblastí, protože díky své robustnosti nebudou mít konkurenci zejména při přesouvání těžkých a velmi těžkých břemen. Kola z šedé litiny jsou vhodná zejména pro přemisťování břemen o hmotnosti do 1,2 tun. Jejich výhodou je odolnost vůči chemikáliím a vysoká tažnost. Naši speciální šedou litinu proto odléváme s maximální pečlivostí, odstraňujeme otřepy a opatřujeme ochranným nátěrem. Naše celoocelová kola pro vysoké zatížení jsou vysoustružena z C45/10503 a lehce naolejována, aby byla extrémně elektricky vodivá. Tato kola jsou určena pro vysoké nosnosti. S koly pro vysoké zatížení se navzdory jejich vysoké nosnosti snadno manévruje a mají nízký valivý a rozjezdový odpor. Díky tomu jsou tato kola výhodná zejména pro vysoké rychlosti. Na hladkém povrchu se navíc pohybují s lehkostí. Pro svou odolnost vůči teplotám a chemikáliím se dají používat i venku. Vedle spousty těchto přínosných vlastností získáte kola pro vysoké zatížení TORWEGGE navíc s kluzným nebo kuličkovým ložiskem.

Oblasti použití kol pro vysoké zatížení

Zvlášť oblíbenou oblastí použití kol pro vysoké zatížení je letecká technika, stavba tunelů a hornictví či výroba vozidel a strojírenství. S oblibou se uplatňují také u autonomních dopravních systémů. Upřednostňována jsou také u velkých stavebních lešení a jeřábů nebo průmyslových zařízení.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Prohlédněte si nabídku kol pro vysoké zatížení TORWEGGE

 

Kola pro vysoké zatížení TORWEGGE jsou optimální volbou pro extrémní teploty a vysoká zatížení, ale poradí si také v průmyslových provozech pracujících s chemikáliemi. Vedle těchto vlastností nabízejí naše kola široké spektrum využití. Pokud přesouváte pouze břemena s nízkou nebo středně těžkou hmotností, nabízíme také pojezdová kola pro nízké a střední zátěže. Naše samostatná kola z plnopryže jsou šetrná k podlaze a zajistí bezpečnou přepravu z místa A do místa B. Máte-li další dotazy k naší dopravní technice nebo kolům pro vysoké zatížení, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme na osobní schůzce nebo písemně e-mailem. Společně nalezneme vhodná kola pro vysoké zatížení pro váš další projekt. Těšíme se na vás!

 

Kola pro vysoké zatížení na našem e-shopu