Kuličkové jednotky TORWEGGE

Kuličkové jednotky jsou flexibilními pomocníky v lineární technice pro dopravníkové systémy, řešení přísunu pro lisy, nebo montážní pracoviště. Díky své konstrukci se mohou velmi snadno pohybovat všemi směry. Jako součást stolů nebo kolejnic mohou kuličkové jednotky tohoto druhu spolehlivě přepravovat i těžké předměty. Objednejte si nyní kuličkové jednotky TORWEGGE a zefektivněte své pracovní procesy!

Kuličková jednotka – co to je a jaké má výhody?

Kuličkové jednotky se skládají z pojezdové kuličky. Tu drží několik malých nosných kuliček uložených v kuličkové pánvi. Díky nim lze velmi snadno přesouvat předměty všemi směry, a to s vynaložením malé síly. Při otočení pojezdové kuličky se odvalují také nosné kuličky v pánvi.

Výhodou kuličkových jednotek je mimo jiné to, že mají i při snížené vlastní hmotnosti a výšce vysokou nosnost. Současně nejsou díky těsnění z plsti nebo otvorům vespod náchylné na znečištění.

Naše široká nabídka obratných kuličkových jednotek

V našem e-shopu vám nabízíme širokou paletu kvalitních kuličkových jednotek vyrobených z plastu nebo oceli. Alternativně si můžete objednat také naše rázům odolné kuličkové jednotky z nerezové oceli. Ty jsou navíc velmi odolné a chráněné proti korozi. Pomocí závitových čepů je možné kuličkové jednotky nainstalovat přímo na pojízdný stolek. Můžete si je ale nechat dodat i bez upevnění, s upevněním pomocí otvorů nebo s upevňovacími svorkami. Menší provedení kuličkových jednotek naleznete v naší sérii MINI.

Pojezdové kuličky jsou vyrobené jak z oceli, tak i z plastu. Ocelové pojezdové kuličky jsou extrémně odolné a zvládnou i vysoké teploty do 100 °C. Pojezdové kuličky z plastu jsou zase velice odolné proti poškrábání přepravovaného materiálu.

Typy kuličkových jednotek

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Využijte výhod kuličkových jednotek TORWEGGE vyrobených pro vás přesně na míru

 

Naše kvalitně zpracované kuličkové jednotky se vyznačují nejen plynulým pohybem, ale i dlouhou životností. V naší pestré nabídce naleznete vhodné kuličkové jednotky přesně podle vašich potřeb. Pokud ne, vyrobíme na přání další provedení. Prohlédněte si i naše válečky a válečkové dráhy. Čeká vás zde také bohatý výběr pojezdových a samostatných kol. Pokud se chcete na něco k našim kuličkovým jednotkám nebo jiným produktům zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci vám ochotně poradí.

 

Kuličkové jednotky na našem e-shopu