Prohlédněte si nabídku přístrojových pojezdových kol TORWEGGE

Věděli jste, že se s přístrojovými pojezdovými koly setkáváte každý den? U nás naleznete bezpočet variant přístrojových pojezdových kol, která se liší vestavnou výškou, způsobem upevnění a materiálem. Naše kola kromě toho jezdí velmi lehce a nehlučně, takže je vůbec nezaznamenáte. Přístrojová pojezdová kola velmi často naleznete u kancelářských židlí, zařízení prodejen, zdravotnických přístrojů, výstavních stojanů a nábytku v domácnosti. Pro spolehlivé přesouvání lehkých zátěží hraje u těchto předmětů důležitou roli nízká vestavná výška.

Nechte se okouzlit velkým výběrem našich přístrojových pojezdových kol

Přístrojová pojezdová kola musejí být hlavně maximálně pohyblivá, protože mají vysokou frekvenci používání. Lehká konstrukce a štíhlý design s vidlicí z plastu nebo ocelového plechu umožňuje snadné přemisťování lehkých a středně těžkých předmětů v interiéru. Využijte výhod přístrojových pojezdových kol a usnadněte si přesouvání předmětů s nízkou vestavnou výškou.

U nás naleznete velký výběr přístrojových pojezdových kol s různou vestavnou výškou, způsobem upevnění a z různých materiálů. TORWEGGE vám proto nabízí kola o průměru 50–100 mm, anebo 35–150 mm. S jejich pomocí pro vás bude i přesouvání těžších věcí úplná hračka. Kromě toho si můžete vybrat, zda chcete otočnou nebo pevnou vidlici, která umožňuje pohyb všemi směry, ale také nastavení jednoho neměnného směru. Do zatáček lépe jezdí kola s otočnou vidlicí, protože lépe korigují směr podle tvaru zatáčky. Nejlepší jízdní komfort však umožňují přístrojová pojezdová kola s kombinací otočné a pevné vidlice. Ta mají navíc ještě k dispozici brzdu nebo pojistku proti otáčení kolečka, pomocí kterých předmět bezpečně odstavíte a zabráníte jeho pohybu v prostoru.

U nás naleznete přístrojová pojezdová kola z různých materiálů, jako je plast, pryž, polyamid nebo polyuretan. Každý si tak najde právě taková kola, která budou nejlépe odpovídat jeho požadavkům, aby tak těžil z výhod bezpečného a spolehlivého přesouvání předmětů.

Pro nestandardní požadavky vám navíc nabízíme lehká přístrojová pojezdová kola a kola k židlím, která rozpohybují jakýkoli kus nábytku ve vašem interiéru. V naší nabídce pro vás máme i kola s pevnou vidlicí pro skříně a kola k žebříkům. Kola s pevnou vidlicí zajišťují díky své pohyblivosti směrovou stabilitu nábytku, strojů nebo zařízení. Odpružená kola dodají vašim žebříkům stabilitu na podlaze a zajistí bezpečnost při práci ve výškách.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Prohlédněte si přístrojová pojezdová kola TORWEGGE online

 

Pokud hledáte kola s maximální pohyblivostí a lehkým a tichým chodem, jste u TORWEGGE správně. Nabízíme vám přístrojová pojezdová kola s otočnou a pevnou vidlicí, která umožňují snadné, bezpečné a rychlé přesouvání vašich předmětů. Prohlédněte si také naši bohatou nabídku nerezových pojezdových kol, teplotně odolných pojezdových kol a pojezdových kol pro nízké až střední zátěže. Chcete-li se ještě na něco zeptat k našim přístrojovým pojezdovým kolům nebo k objednání a způsobu dodání, neváhejte nás kontaktovat. Naši poradci vám pomohou najít ideální řešení pro váš další projekt. Těšíme se na vás!

 

Přístrojová pojezdová kola na našem e-shopu