Teplotně odolná pojezdová kola a samostatná kola TORWEGGE

Prostředí, ve kterých panují vysoké teploty, vyžadují zvláštní druhy pojezdových kol, která tyto podmínky zvládnou. TORWEGGE nabízí teplotně odolná pojezdová kola, která se dají použít například v udících komorách, pekařských a temperovacích či udících pecích. Kromě toho jsou vhodná pro přepravu horkých předmětů, třeba v pekárnách. Teplotně odolná pojezdová kola TORWEGGE jsou vyrobena ze speciálních směsí materiálu, které umožňují, že plnopryž a plast vydrží extrémní teplotní výkyvy. Použité vidlice jsou navíc opatřeny teplotně odolným mazivem, aby tyto požadavky bez problémů zvládly. Jelikož jsou teplotně odolná pojezdová kola vhodná pro použití v potravinářském průmyslu, vyrábějí se i s nerezovou vidlicí.

Vlastnosti a varianty vybavení teplotně odolných pojezdových kol

TORWEGGE nabízí teplotně odolná pojezdová kola z různých materiálů, jako je pryž a plast. Kromě toho jsou k dostání v různých barvách, čímž lze předejít možným stopám na podlaze. Dále nabízíme kvalitní modely s vidlicemi z ocelového plechu nebo nerezu. Naše produkty jsou v zásadě odolné proti prasknutí i při výrazném namáhání, vyznačují se pouze malým valivým odporem a při náležitém používání mají dlouhou životnost. Naše teplotně odolná pojezdová kola si poradí i s případným širokým rozptylem teplot, takže je jejich použití variabilní. TORWEGGE nabízí pojezdová kola s kluzným nebo kuličkovým ložiskem!

Naše teplotně odolná pojezdová kola kromě toho nabízíme z různých materiálů. Takovéto produkty jsou potom vhodné k použití v různém teplotním rozsahu. Produkty z plastu spolehlivě zvládnou teploty od -25 °C do +250 °C, teplotně odolná pojezdová kola z pryže naproti tomu od -40 °C do +260 °C. Bez problémů se tak hodí k přepravě předmětů v prostředích s teplotní závislostí, takže je využívá stále více firem. Mějte ale vždy na paměti, že nosnost teplotně odolných pojezdových kol s rostoucími vysokými teplotami klesá.

Vhodné oblasti použití teplotně odolných pojezdových kol

Díky kvalitnímu materiálu a praktickým vlastnostem naleznou teplotně odolná pojezdová kola uplatnění v řadě různých prostředí. V závislosti na druhu materiálu se dají použít na hladkém a nerovném zpevněném povrchu nebo na měkkých i citlivých typech podlah. Produkty TORWEGGE z plastu jsou naproti tomu pro přejezdy prahů a nerovné povrchy vhodné méně, proto byste v takových případech měli sáhnout spíše po pojezdových kolech z teplotně odolné silikonové pryže. Vedle běhounu s dobrým tlumicím účinkem jsou tato pojezdová kola odolná proti prasknutí i při vysokém zatížení a garantují dlouhou životnost. Naše teplotně odolná pojezdová kola se dají použít nejen v prostředích s vysokým kolísáním teplot, ale například také ve zdravotnické technice, tedy v oblastech s vysokými hygienickými nároky.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Jak objednat teplotně odolná pojezdová kola TORWEGGE

 

Dbejte na to, abyste si vybrali přesně taková teplotně odolná pojezdová kola, která jsou vhodná právě pro vaše použití. Jen tak lze zajistit optimální funkčnost a dlouhou životnost. TORWEGGE nabízí širokou nabídku kvalitně zpracovaných teplotně odolných pojezdových kol, která v závislosti na modelu vydrží teploty až +260 °C. Přesvědčte se sami o vysoké kvalitě produktů TORWEGGE a objednejte si samostatná kola a pojezdová kola právě u nás!

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete vědět další podrobnosti k našemu sortimentu, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního centra. Náš odborný personál vám ochotně poradí.

 

Teplotně odolná pojezdová kola na našem e-shopu