Zdvižné stoly pro vyrovnávání výšek

 

Zdvižné stoly usnadňují práci na nejrůznějších montážních pracovištích, čímž ergonomicky a bezpečně přispívají k hladkému a efektivnímu nakládání a vykládání. Zvyšují tak produktivitu vašeho provozu. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci jsou velmi důležité zejména na montážních pracovištích, kde se musejí přepravovat těžká břemena. Zdravotní problémy bývají často důsledkem vadného držení těla. Využijte výhod našich kvalitních zdvižných stolů právě teď!

 

Kvalitní zdvižné stoly – výhody a oblasti použití

Kromě výrazného nedostatku odborných pracovníků se intralogistika potýká i s vysokým počtem absencí v důsledku zdravotních problémů. Protože svalové potíže či ortopedická onemocnění nejsou kvůli masivní zátěži žádnou vzácností, je nezbytné optimalizovat pracovní procesy. Skvělým řešením jsou zdvižné stoly, které často nacházejí uplatnění v oblasti překládky a u dopravníků. Toto efektivní řešení je však přínosem i pro montážní pracoviště. Zdvižné stoly usnadňují pracovníkům práci tím, že vyrovnávají různé výšky, takže je potom přemístění obrobků snadné. Zdvižný stůl si také můžete zcela jednoduše dovybavit příslušenstvím či speciálními doplňky, tak aby vyhovoval vašim potřebám. Můžete se s klidem spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti v oblasti manipulační a transportní techniky.

Široká nabídka perfektních zdvižných stolů

Náš sortiment zahrnuje kvalitní zdvižné stoly v různých provedeních. Máme například tandemové zdvižné stoly, ploché zdvižné stoly či jednoduché a dvojité nůžkové zdvižné stoly. Nabízíme však také zdvižné stoly ve tvaru U nebo E či mobilní nůžkové zdvižné stoly.

Obzvlášť oblíbené jsou naše nůžkové zdvižné stoly série TO-ELS. Jsou známé svým univerzálním využitím a schopností plynulého zvednutí předmětů do hmotnosti až 3000 kg. Zdvižné stoly pracují s provozním napětím 400 V a řídicím napětím 24 V. Kromě toho jsou vybaveny stolní deskou z hladkého plechu, zařízením vyžadujícím nepřetržité ruční ovládání a kompaktním hydraulickým agregátem. Právě pro snadnou přepravu břemen jsou ideální se naše nůžkové zdvižné stoly, s jejichž pomocí lze předměty zvedat a spouštět snadno a rychle. Zásluhu na tom má zejména hydraulická nožní pumpa. Pojezdová kola s otočnou a pevnou vidlicí, na kterých se nůžkový zdvižný stůl pohybuje, unesou až 750 kg.

Pokud se vám u nás nepodaří najít to, co jste hledali, rádi vám parametry zdvižného stolu upravíme podle vašich individuálních potřeb. Na přání produkty dovybavíme speciálními doplňky a příslušenstvím.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Projděte si zdvižné stoly a vozíky od TORWEGGE

 

Naše zdvižné stoly pomáhají s přepravou těžkých břemen. Nabízejí ergonomické řešení pro oblast logistiky. Prohlédněte si v klidu naši nabídku kvalitní manipulační a transportní techniky. Nezapomeňte vyzkoušet také naše tažné pružiny a balanční nylonová vlákna, které usnadňují zavěšování těžkého nářadí. Kromě toho můžete objednávat závěsné kolejnicové systémy v různých provedeních. Máte-li jakékoli dotazy k našim zdvižným stolům, rádi je s vámi probereme v rámci osobní schůzky. Kontaktujte nás právě teď!

 

Zdvižné stoly na našem e-shopu

Ergonomie práce v intralogistice

 

Ergonomické pracoviště podporuje zdraví a předchází nemocem, které mají často původ v chybném držení těla. Proto je nezbytné se podrobněji zaměřit na pracovní úkony ve firmě. 

Demografické změny se nevyhýbají ani intralogistice. Stejně jako v mnoha ostatních profesích, také v tomto pracovním odvětví se k tomu přidává nedostatek odborných pracovníků. Onemocnění svalů a kosterní soustavy nejsou v tomto oboru žádnou výjimkou. 

Přemýšlejte o tom! Náš tým Vám rád pomůže s lepší ergonomií Vaší intralogistiky!

 

Hned konzultovat