Nikdy neztratit půdu pod nohama

 

Jako jeden z předních evropských poskytovatelů samostatných a pojezdových kol, dopravní a manipulační techniky a intralogistických řešení jsme silným partnerem průmyslu a obchodu. S kreativními nápady a velkou chutí k inovacím vyvíjíme řešení pro vnitropodnikový tok materiálu přizpůsobená konkrétním potřebám, která obstojí i v budoucnosti. Přitom se někdy vydáme i neobvyklými cestami, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout optimální řešení.

 

 

 

„Náš slogan „Hýbeme budoucností“ pro nás znamená zabývat se vznikajícími otázkami a být otevření pro nové cesty. Říci „ano“ k neznámému a „ano“ ke změnám! Nepřetržitě se dále rozvíjet, abychom mohli pokaždé vyhovět potřebám našich zákazníků. To jsou nároky, které si na sebe klademe.“

Thomas Otto, jednatel, TORWEGGE GmbH & Co. KG

 

Jsme na straně našich zákazníků

 

Naši zákazníci jsou bez výjimky středem našeho zájmu. Dodáváme produkty a řešení, díky nimž jsou úspěšnější. Závaznost, rychlost, flexibilita a blízkost k zákazníkovi charakterizují naši činnost. Poslední jmenované je pro nás obzvláště důležité: Stojíme na Vaší straně nejen od poradenství až po dodání, či spíše uvedení do provozu, ale také potom. Uděláme si čas a díky našim obchodním zástupcům na celém území jsme vždy ve Vaší blízkosti.

TORWEGGE – hýbeme budoucností.