Prohlédněte si nabídku pojezdových kol pro zátěže do 1 250 kg TORWEGGE

Hledáte pojezdová kola, která zvládnou bez problémů těžká břemena a pomohou vám je přemístit z místa A do místa B? Potom jsou naše těžkotonážní pojezdová kola z hlubokotaženého, galvanicky pozinkovaného ocelového plechu pro vás jako dělaná. Tato vlastnost pojezdovým kolům dodává vysokou stabilitu. Otočné vidlice jsou navíc vybaveny tvrzenými ložiskovými pánvemi, které zaručují mimořádnou odolnost proti nárazům a úderům. Díky tomu má každé pojezdové kolo nosnost až 1 250 kg. Prohlédněte si celý sortiment pojezdových kol pro zátěže do 1 250 kg!

Možnosti použití pojezdových kol pro zátěže do 1 250 kg

Naše pojezdová kola pro zátěže do 1 250 kg naleznou uplatnění všude tam, kde je třeba bezpečně manipulovat s břemeny o hmotnosti od 500 kg do 1 000 kg. Naše pojezdová kola můžete s klidem využít také v průmyslové výrobě, strojírenství nebo v dopravníkových systémech. I při vysokých teplotách přemístí naše pojezdová kola váš náklad bezpečně a spolehlivě.

Prohlédněte si velký výběr našich pojezdových kol pro zátěže do 1 250 kg

TORWEGGE nabízí široký sortiment pojezdových kol pro zátěže do 1 250 kg, který vám umožní bezpečnou a spolehlivou manipulaci s břemeny o hmotnosti od 500 kg do 1 000 kg. Pestrá nabídka těžkotonážních pojezdových kol vám díky různým jízdním plochám a nosnostem umožní výběr správného produktu pro váš projekt. Nabízíme těžkotonážní pojezdová kola z elastické celopryže, polyuretanu, elastického polyuretanu nebo polyamidu s otočnou nebo pevnou vidlicí. Kromě toho se naše pojezdová kola pro zátěže do 1 250 kg vyrábějí s kuličkovým nebo kluzným ložiskem a montážní deskou nebo dvojitou brzdou.

Různý materiál našich pojezdových kol pro zátěže do 1 250 kg nabízí různě využitelné vlastnosti. Pojezdová kola z polyuretanu jsou velmi odolná proti otěru a teplotám a dají se používat na zaolejovaných podlahách. Těžkotonážní pojezdová kola z polyamidu zase nabízejí vysokou elasticitu a schopnost rychlého schnutí. Pro bezpečnou a šetrnou přepravu břemen o hmotnosti 500 kg až 1 000 kg jsou ideální pojezdová kola z elastické celopryže. Nezanechávají žádné stopy, takže podlaha zůstane nedotčená.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Prohlédněte si online nabídku pojezdových kol pro zátěže do 1 250 kg TORWEGGE

 

S našimi pojezdovými koly pro zátěže do 1 250 kg získáte možnost bezpečné a spolehlivé manipulace s břemeny u vás ve firmě. V závislosti na materiálu, z jakého jsou vyrobena, se navíc dají použít v různých oblastech. Výroba našich pojezdových kol ze speciálního materiálu garantuje vysokou nosnost a robustnost. Pro přesouvání lehkých břemen vám můžeme doporučit také naše pojezdová kola pro nízké a střední zátěže. Pro přemisťování velmi těžkých břemen doporučujeme zase použití našich pojezdových kol pro vysoké zatížení až 10 tun.

Máte-li další dotazy k našim pojezdovým kolům pro zátěže do 1 250 kg nebo našim dalším pojezdovým kolům, kontaktujte nás, rádi to s vámi probereme na osobní schůzce. Společně nalezneme vhodná těžkotonážní pojezdová kola pro vaše projekty. Těšíme se na vás!

 

Těžká pojezdová kola na našem e-shopu