Intralogistická řešení

Když jde o to, jak zlepšit tok materiálu ve firmě, pak jsme správným partnerem. Podle konkrétních potřeb vyvíjíme řešení pro dopravu materiálu a zboží všeho druhu. Jejich rozsah je velký a zahrnuje mimo jiné dopravníky pro dopravu obrobků, montážní systémy pro zlepšení ergonomie na pracovišti nebo transportní systémy bez řidiče, jako je náš TORsten. Na základě přesné analýzy Vašich potřeb a požadavků Vám navrhneme optimální intralogistické řešení.

Poradenství

 

Intralogistická řešení jsou často komplexní. Proto před koupí potřebujete intenzivní poradenství. Naši zaměstnanci zohledňují během projektování Vaše přání a společně s Vámi najdou vhodné intralogistické řešení.

 

Zjistit víc

Plánování a projektování

 

Při realizaci projektu u nás panuje plná transparentnost, která se týká všech zúčastněných osob i pracovních úkonů. Hladký průběh projektu je proto samozřejmostí. Všechno máme pod kontrolou a díky našim zkušenostem, ze kterých čerpáme, suverénně zvládáme všechny výzvy.

 

Zjistit víc

 

„Intralogistické řešení je pro nás ideální až tehdy, kdy splní všechny požadavky, nadchne zákazníka a ponechá prostor pro pozdější rozšíření. Díky praktikované zásadě být nablízko zákazníkovi se nám jako specialistovi na intralogistiku daří vytvářet optimální řešení!“

Kai Schultheiß, vedoucí projektu

 

Realizace

 

Když je spolu s technikou a projektovým vedením dokončeno plánování a návrh, přecházíme do fáze realizace. Při tom jsme vždy na Vaší straně a staráme se o projekt až do jeho předání a samozřejmě podle potřeby i poté. 

 

Zjistit víc

Dojmy z projektů