S naším stavebnicovým principem Vám zajistíme individuální přívod energie podle Vašich přání.

 

Závěsné C kolejnice nabízejí ideální řešení zejména při montáži dílů, která vyžaduje neustálou dostupnost elektřiny a stlačeného vzduchu. Zařízení zajišťuje ergonomicky vyhovující přívod energie, díky kterému rychle a snadno zoptimalizujete své provozní procesy a spolehlivě vyhovíte předpisům BOZP. Objednejte si kvalitní závěsné C kolejnice u společnosti TORWEGGE právě teď a navrhněte si je tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům!

 

Výhody závěsných C kolejnic

Závěsné C kolejnice často nacházejí uplatnění v lakovnách, mycích linkách, na montážních pracovištích nebo v technologiích čistíren odpadních vod, kde pomáhají jednotlivá pracoviště snadno a levně strukturovat. Stavebnicový princip závěsných C kolejnic umožňuje individuální přizpůsobení přesně vašim požadavkům a přáním. Projděte si nabídku našich kvalitně zpracovaných závěsných kolejnic a systémů přívodu energie, které vám umožní zefektivnit vaše procesy. Právě proto mají závěsné C kolejnice různé délky či oblouky 90°, které podstatně usnadňují průjezd zatáčkami. Pro spojení jednotlivých prvků můžete vybírat z široké nabídky kolejnicových spojek, držáků či upevnění. Kolejnicové spojky mají varianty s čelní deskou, šroubovací aretací nebo závitovou tyčí. Optimální upevnění obstarávají naše svařitelné kolejnicové spojky.

 

TORWEGGE kromě toho nabízí praktické kabelové vlečky, s jejichž pomocí můžete na pracoviště přivádět různé kabely a hadice. Zajistíte tak spolehlivý přívod energie přímo na místo. Kabelové vlečky jsou vyrobeny z oceli nebo plastu. K závěsným C kolejnicím u nás můžete zakoupit odolné transportní závěsy či zarážky. Ty tlumí náraz kabelové vlečky a zabraňují vyjetí mimo dráhu.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Prostudujte si kvalitní závěsné C kolejnice pro přívod energií od společnosti TORWEGGE

 

Hledáte optimální řešení, jak zajistit přívod energie na vaše pracoviště? Určitě si prohlédněte naši širokou nabídku závěsných C kolejnic. Jednotlivé prvky umožňují uzpůsobit systém vašim potřebám, a tím usnadnit pracovní procesy. U TORWEGGE určitě uspějete i v případě, že hledáte závěsné kolejnicové systémy. Ty představují optimální upevnění pro zavěšené dopravníky k přepravě zboží. Kromě toho nabízíme také kvalitní tažné pružiny a balanční nylonová lana či zdvižné stoly. Máte-li jakékoli dotazy k našim produktům, neváhejte nás kontaktovat. Stačí, když nám napíšete zprávu nebo nám zavoláte. Těšíme se na vás!

 

Systémy přívodu energie na našem e-shopu

Ergonomie práce v intralogistice

 

Ergonomické pracoviště podporuje zdraví a předchází nemocem, které mají často původ v chybném držení těla. Proto je nezbytné se podrobněji zaměřit na pracovní úkony ve firmě. 

Demografické změny se nevyhýbají ani intralogistice. Stejně jako v mnoha ostatních profesích, také v tomto pracovním odvětví se k tomu přidává nedostatek odborných pracovníků. Onemocnění svalů a kosterní soustavy nejsou v tomto oboru žádnou výjimkou. 

Přemýšlejte o tom! Náš tým Vám rád pomůže s lepší ergonomií Vaší intralogistiky!

 

Hned konzultovat