Definice problému / analýza situace

Existuje mnoho možností, jak přemístit zboží a materiál. Již pro přepravu obrobku z místa A do místa B teoreticky přicházejí v úvahu dopravníky, transportní systémy bez řidiče nebo vysokozdvižné vozíky. Které řešení je nejlepší, nelze všeobecně říci. Naše zkušenosti nasbírané po celá desetiletí nám říkají, že pro uživatele je často těžké formulovat své požadavky. Proto naši poradci na začátku spolupráce analyzují situaci spolu s Vámi přímo na místě. To tvoří základ vývoje optimálního intralogistického řešení pro Vás.

Vyjasnění potřeb / zadávací podmínky

 

Optimální intralogistické řešení je stoprocentně zaměřeno na potřeby uživatele. Pro každý projekt navrhujeme individuální zadávací podmínky. Při zjišťování potřeb se soustředíme na to podstatné, ale zároveň si všímáme také budoucích trendů. Tak můžeme zaručit, že intralogistické řešení, které pro Vás vyvíjíme dnes, bude i zítra ještě vyhovovat Vašim požadavkům. Můžete se spolehnout na to, že Vaše investice obstojí i v budoucnosti.

 

Vybírání nápadů / koncept

Za všechna ta léta, kdy nabízíme intralogistická řešení, se nashromáždila spousta nápadů a způsobů řešení. Během fáze vybírání nápadů, která předchází konceptu, se naši poradci ovšem neopírají pouze o úspěšně dokončené projekty, ale opakovaně čile diskutují s kolegy z ostatních týmů. Zároveň jsme neustále v kontaktu s našimi zákazníky. Výsledkem jsou intralogistická řešení s optimálním přínosem pro zákazníka –pokud to projekt požaduje, jsou naše řešení kreativní.