Produkty - Moving Components – pro více pohybu

Již více než 60 let s nadšením a snahou o inovace vyvíjíme produkty pro efektivnější řešení pracovních procesů, jako je materiálový tok v rámci vnitropodnikové logistiky. V současnosti náš katalog produktů zahrnuje více než 39 000 různých produktů. Patří k nim široký sortiment manipulační a transportní techniky, samostatných kol a pojezdových kol, jevištní techniky či dopravní techniky. Všechny naše produkty můžeme individuálně uzpůsobit vašim podmínkám. Benefitem vám budou vysoké standardy kvality a krátké dodací lhůty, protože se většina našich produktů vyrábí v Evropské unii. Vyberte si právě teď vhodné produkty vyhovující vašim požadavkům!

Samostatná kola a pojezdová kola – naše produkty

 

K tomu, aby se zboží vůbec dalo do pohybu, jsou zpravidla nutná kola a pojezdová kola. Od té doby, co jsme začali vyrábět, patří samostatná kola a pojezdová kola k našim nejprodávanějším produktům a také k oblasti, na kterou se specializujeme. Kola pro vysoké zatížení, kola z polyuretanu, přístrojová pojezdová kola nebo teplotně odolná pojezdová kola naleznou uplatnění v nejrůznějších oblastech pro zlepšení materiálového toku v rámci firmy. Naši specialisté znají úkoly logistické branže, a proto vám mohou profesionálně poradit. Při navrhování se zvažuje např. hmotnost zboží, parametry povrchu a další okolní vlivy, tak aby zvolená kola a pojezdová kola byla vhodná právě pro vaši firmu.

 

Více o kolech

Produkty v dopravní technice

 

Naše dopravní technika zahrnuje produkty jako válečky, dopravní kladičky, válečkové dráhy, nosné válečky a řadu dalších řešení. Kola a pojezdová kola pro dopravní techniku vám pomohou zefektivnit procesy v podniku, a tím ulevit pracovníkům, tak aby se mohli soustředit na relevantní úkoly, čímž se také zvýší produktivita. Naši specialisté s dlouholetými zkušenostmi vám poskytnou kompetentní informace k naší paletě výrobků a pomohou vám vybrat vhodné produkty. U komplexnějších projektů pro vás v rámci našich řešení pro vnitropodnikovou logistiku vypracujeme návrh na míru. Můžete s námi počítat již od fáze vytváření koncepce až po samotnou realizaci.

 

Více o dopravní technice

Kontaktujte nás!

 

„Společnost TORWEGGE má za sebou 60 let historie. Oslavili jsme velké úspěchy, ale nastaly také těžší chvíle, ze kterých jsme se ponaučili a vrátili se silnější. Stejně jako mnoho jiných společnosti na celém světě, také nyní čelíme neznámé výzvě. Přes veškeré obtíže vám zůstáváme nadále plně k dispozici! Naše sklady jsou naplněny a nadále spolehlivě dodáváme převážnou část našich výrobků! Přejeme všem hodně sil, vytrvalost a především pevné zdraví! “

Lukáš Bartoníček 
vedoucí obchodu

 

Kontaktujte nás. Jsme vám nadále k dispozici!

Kontakty​​​​​​​

 

Manipulační a transportní technika

 

Při koncipování a výrobě našich kol a pojezdových kol v rámci manipulační a transportní techniky klademe důraz na to, aby práce s našimi produkty byla ergonomická. Zejména v odvětvích, ve kterých je nutné přepravovat zboží nebo břemena o velké hmotnosti z místa A na místo B, je komfort zaměstnanců naší prioritou. Pomocí našich závěsných kolejnicových systémů, C kolejnic, tažných pružin a řady dalších inovativních transportních systémů zajistíte ve vaší firmě větší efektivitu a ergonomii ve výrobě, skladu či při montáži. Naši specialisté vám rádi poradí při osobním setkání a spolu s vámi naplánují, jaké jsou možnosti pro ergonomičtější úpravu pracoviště.

 

K manipulační a transportní technice

Speciální produkty pro jevištní techniku

 

Společnost TORWEGGE vyrábí rovněž produkty pro jevištní techniku. Známe nároky branže, a proto jsme vyvinuli kvalitní produkty se speciálními vlastnostmi. Pro naše samostatná kola a pojezdová kola je charakteristický lehký chod, nízká hlučnost a vysoká nosnost. Není třeba se obávat světelných odrazů, protože naše produkty pro jevištní techniku jsou potaženy matnou černou barvou. V našem sortimentu naleznete modrá kola, černá kola, speciální dopravní zařízení, vozíky pro transport jevištní techniky a řadu dalších užitečných produktů pro perfektní představení.

 

Více k našemu sortimentu jevištní techniky

Sjednejte si osobní konzultaci a zlepšete své pracovní postupy

 

Využijte nabídku produktů společnosti TORWEGGE pro zefektivnění pracovních procesů a zlepšení toku materiálu ve firmě. S našimi produkty můžete optimalizovat různé pracovní oblasti, a tím ulevit zaměstnancům i zvýšit produktivitu. Sjednejte si právě teď osobní konzultaci. Společně nalezneme vhodné řešení pro váš projekt. Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Těšíme se na vás!

 

Zum Kontaktcenter

Naše katalogy