Samostatná kola z termoplastu

Samostatná kola z termoplastu se používají především v průmyslu a v logistice, tedy tam, kde je třeba přesouvat lehké a středně těžké předměty. Ačkoli mají kola z termoplastu podobné vlastnosti jako kola z pryže, k jejich výrobě nejsou zapotřebí změkčovadla, a proto neobsahují zdraví škodlivé polycyklické aromatické uhlovodíky (PAU). Proto se termoplast používá mj. také v dětských hračkách. Kromě zdravotního hlediska mají kola z termoplastu lepší jízdní vlastnosti, nezanechávají stopy a jsou pachově neutrální. U společnosti TORWEGGE najdete široký sortiment samostatných kol z termoplastu, který vás jednoznačně přesvědčí.

Oblasti použití a výhodné vlastnosti samostatných kol z termoplastu

Jednou z největších výhod kol z termoplastu je jejich tichý chod, díky nim se v prostředí, ve kterém se používají, dobře pracuje. Pracovníci jsou vystaveni pouze minimálnímu akustickému zatížení, protože se hlučnost významně sníží. Mimo jiné to může vést i k vyšší výkonnosti. Používání kol z termoplastu tak přispívá jak k ochraně zdraví při práci, tak i ke zvýšení pracovního komfortu vašich zaměstnanců.

Samostatná kola z termoplastu kromě toho nabízejí komfort při přesouvání. Snadno se s nimi manipuluje. Při práci s nimi tak není nutné vynakládat velkou sílu. Díky tomu kola z termoplastu umožňují posouvání a tahání bez velké námahy. Navíc jsou schopná perfektně přenášet smykovou sílu, i při vibracích jsou velmi šetrná k přepravovanému nákladu a snadno se ovládají i při vyšších zátěžích.

Díky odolnosti proti nárazům kola z termoplastu bodují zejména při přemísťování těžších břemen. Navíc nezanechávají žádné stopy na podlaze a v porovnání s koly z plnopryže si poradí s větším zatížením. Kola z termoplastu s kluzným, válečkovým nebo kuličkovým ložiskem umožňují nosnost
40-220 kg na kolo.

Další výhodou odolného a flexibilního materiálu je široká škála možností jejich využití. Vynikající vlastnosti, mimo jiné malou manévrovací plochu, kol z termoplastu můžete využít zejména v oblasti logistiky, průmyslu či ve veřejné dopravě. Ušetříte tak cenný čas a peníze.

 

Vlastnosti

Vlastnosti
  • tichý pojezd
  • nezanechává stopy
  • vyšší nosnost než plnopryž
  • odolnost proti nárazům
  • nízký valivý odpor
Povrchy
pevný & nerovný / drsný
pevný & hladký/rovný
pevný & náchylný
nerovný & volný
Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednejte si samostatná kola z termoplastu u společnosti TORWEGGE

 

Kola z termoplastu nezajišťují pouze jedinečný valivý komfort, ale přispívají také k ochraně vašich zaměstnanců při práci. Na základě toho, že jsou kola vyrobena z termoplastu, tedy materiálu s řadou výhodných vlastností, naleznou uplatnění v nejrůznějších oblastech. Navštivte e-shop společnosti TORWEGGE, kde naleznete široký sortiment kol z termoplastu s válečkovými, kluznými a kuličkovými ložisky v různých barvách. Jistě vás nadchnou kvalitním a výkonným běhounem. Projděte si nabídku a vyberte si vhodná kola z termoplastu přesně pro vás! Kromě toho získáte přístup ke všem údajům o daném produktu a k výkresům v programu CAD.

Pokud hledáte ještě jiná kola a pojezdová kola, prohlédněte si i naši nabídku samostatných kol z polyuretanu nebo bantamových kol. Máte-li další dotazy nebo vás zajímají podrobné údaje k našim samostatným kolům z termoplastu, rádi vám poradíme při osobní konzultaci! Společně nalezneme vhodné řešení vašeho problému. Těšíme se na vás!

 

Samostatná kola z termoplastu na našem e-shopu