Namáhavé shýbání nebo neustálé hledání se stane minulostí

 

Naše tažné pružiny, zvané také vyvažovače, a balanční nylonová lana s dlouhou životností ulehčí a urychlí práci na pracovištích ve výrobě a v montáži. Nářadí se na ně zavěsí, takže pracoviště jsou i po vystřídání nářadí vždy uklizená.

Jak taková tažná pružina funguje?
Nástěnné zařízení je vybaveno lanem a na něm je zavěšená karabina. Na karabině je upevněné nářadí. Dělník si tak může přitáhnout karabinu k sobě a vzít si nářadí. Karabina se pak zasune zpět do výchozí pozice.

Oproti tomu balanční nylonová lana vyvažují hmotnost nářadí, takže je neustále udržováno v určité pozici.

 

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednávka přes náš e-shop

 

Těší nás, že máte zájem o naše tažné pružiny a balanční nylonová lana. Tak přece navštivte náš e-shop. Zde nejen ušetříte 5 % za každou objednávku, ale také obdržíte přístup ke všem produktovým údajům a CAD výkresům.

 

Tažné pružiny a balanční nylonová lana na našem e-shopu

Ergonomie práce v intralogistice

 

Ergonomické pracoviště podporuje zdraví a předchází nemocem, které mají často původ v chybném držení těla. Proto je nezbytné se podrobněji zaměřit na pracovní úkony ve firmě. 

Demografické změny se nevyhýbají ani intralogistice. Stejně jako v mnoha ostatních profesích, také v tomto pracovním odvětví se k tomu přidává nedostatek odborných pracovníků. Onemocnění svalů a kosterní soustavy nejsou v tomto oboru žádnou výjimkou. 

Přemýšlejte o tom! Náš tým Vám rád pomůže s lepší ergonomií Vaší intralogistiky!

 

Hned konzultovat