Dopravní kladičky pro program válečkových kolejnic TORWEGGE

Dopravní kladičky TORWEGGE je možné použít ve válečkových kolejnicích, u průběžných regálů a válečkových drah. Náš standardní dodavatelský program zahrnuje typy o průměru 28 až 120 mm z nejrůznějších materiálů s maximální nosností až 200 kg na dopravní kladičku. Tato šíře nabídky umožňuje individuální nakonfigurování univerzálních válečkových kolejnic TORWEGGE, válečkových kolejnic Colli či paletových válečkových kolejnic a válečkových kolejnic pro vysoké zatížení. Kromě toho si můžete vybírat z dopravních kladiček s různou povrchovou úpravou.

Nabídka dopravních kladiček TORWEGGE

Dopravní kladičky se vyznačují univerzálními vlastnostmi, takže se dají využít i pro různé typy dopravních zařízení. Uplatnění primárně naleznou v dopravních zařízeních, ve strojírenství nebo na montážních pracovištích i v dalších oblastech. Nabízíme vám dopravní kladičky z oceli a plastu či s kuličkovým nebo kluzným ložiskem.

S nosností až 200 kg na kladičku a průměrem od 28 mm do 120 mm si naše standardní dopravní kladičky můžete objednat i v různém materiálovém provedení. Nabízíme výrobky z pryže, plastu, polyuretanu, s povrchem z PVC, nebo z pozinkované oceli či oceli bez povrchové úpravy. Pokud ve vaší firmě přesouváte především citlivé předměty, doporučujeme vám zvolit dopravní kladičky z pryže, polyuretanu nebo s povrchem z PVC, protože zajišťují šetrnou přepravu. Pro těžké předměty byste měli sáhnout raději po dopravních kladičkách z oceli bez povrchové úpravy, protože zvládnou zatížení až do 200 kg a jsou vybaveny kuličkovým ložiskem.

Další část našeho sortimentu tvoří dopravní kladičky s nákolky, které slouží jako boční vedení. Kladičky s nákolky TORWEGGE lze použít pro válečkové kolejnice Colli, paletové válečkové kolejnice, všesměrové válečkové kolejnice a univerzální válečkové kolejnice.

Prohlédněte si všesměrové válečkové kolejnice TORWEGGE

Vedle našich standardních kladiček vám nabízíme také všesměrové kladičky, které se dají použít pro přepravu lehkých až středně těžkých předmětů o hmotnosti maximálně 120 kg. Všesměrové kladičky se montují v hlavním směru pohybu, protože u vedlejšího směru pohybu je valivý odpor o něco větší. Kladičky také umožňují otáčení až o 360°, takže můžete přepravovanými předměty úplně jednoduše otáčet, různě je přemísťovat a odsouvat. Všesměrové kladičky TORWEGGE jsou vyrobeny z polyamidu s osičkou z nerezu. Kladičková pouzdra jsou žebrovaná, mezi žebry je vždy v přesazeném uspořádání uloženo šest všesměrových kladiček.

Při přemísťování citlivých předmětů doporučujeme použití kladiček typu AWR z polyuretanu. Nabízíme také všesměrové kladičky typu ASR, ty jsou vyrobeny z polyamidu. U těchto modelů je každá samostatná kladička vybavena čtyřmi válečky a každá dvojitá kladička osmi válečky v přesazeném uspořádání

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednejte si dopravní kladičky TORWEGGE

 

V našem sortimentu naleznete řadu různých dopravních kladiček, takže si určitě vyberete ty nejvhodnější pro vaši potřebu. Kromě toho u nás naleznete širokou nabídku dalšího příslušenství pro dopravní techniku. Vyzkoušejte naše dopravní kladičky v kombinaci s válečkovými drahami pro plynulost dopravy! Máte-li další otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního centra, kde vám naši zkušení pracovníci rádi poradí!

 

Dopravní kladičky na našem e-shopu