Nejlepší kvalita za férovou cenu

Kvalita výrobku by vždy měla odpovídat konkrétní aplikaci. V TORWEGGE nabízíme našim zákazníkům produkty a řešení pro průmyslové aplikace, přizpůsobené jejich potřebám. Stejně tak naše dopravní vozíky, při jejichž vývoji jsme přemýšleli o tom, pro jaké potřeby je vyvíjíme. Naše zkušenosti v příslušných oborech, speciálně v pekárnách, nám potvrdily, že je správné navrhovat dopravní vozíky pro dlouhou životnost, aby se prodloužily údržbové intervaly a snížily s nimi spojené pracovní a materiálové náklady. Proto Vám můžeme nabídnout nepřekonatelný poměr mezi cenou a výkonem.

Jednotlivé výhody oproti běžným produktům bychom Vám chtěli představit v krátkém videoklipu.

Podařilo se nám vzbudit Váš zájem?

Přesvědčte se sami o našich dopravních vozících. Máte další otázky? Klidně, rádi vám poradíme. Naši obchodní zástupci a zkušené kolegyně a kolegové v oddělení prodeje Vám najdou podle Vašich potřeb produkty a řešení pro to, co musíte dopravovat. Přesvědčte se, co umíme.

K Vašim kontaktním osobám

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednávka přes náš e-shop

 

Těší nás, že máte zájem o naše dopravní vozíky. Tak přece navštivte náš e-shop. Zde nejen ušetříte 5 % za každou objednávku, ale také obdržíte přístup ke všem produktovým údajům a CAD výkresům.

 

Dopravní vozíky na našem e-shopu