1 1

Jsme na Stage Set Scenery

V tomto roce jsme poprvé zastoupeni na veletrhu Stage Set Scenery v Berlíně. Od 18. do 20. června tam představujeme komponenty, které jsou díky svým speciálním vlastnostem určeny pro přemisťování dekorací na jevišti i v zákulisí. Vrcholem našeho stánku je StageLifter, který umí bez námahy přemisťovat celé kulisy. Zájemci nás najdou na berlínském výstavišti v hale 21 na stánku 214.

01/22/2020

„Naše portfolio jsme rozšířili o kola a trojúhelníkovité jevištní posunovače, které se optimálně hodí pro použití na jevišti,“ říká Monika Busch, která u nás převzala management branží – jevištní technika a odpadové hospodářství. 25 let zkušeností v oboru jí nejen dodává fundované znalosti této branže, ale má také dobré kontakty a zná do detailu zvyklosti a potřeby divadelníků. „Produkty TORWEGGE přesně odpovídají požadavkům na lehkost chodu, vysokou nosnost, tichý pojezd a často černou barvu kol nebo jevištních posunovačů,“ říká Busch.

Individuální komponenty TORWEGGE

Například termoplastová kola řady AL-TLBK se tak vyznačují chodem s nízkou hlučností, bez zanechání stop a s nízkým valivým odporem. Také černá kola řady BM-EGK jsou nízkohlučná a navíc tlumí vibrace, jsou robustní a odolná proti otěru. Portfolio doplňují další komponenty jako těžkotonážní kola nebo Blue Wheels a závěsy pro kulisy. Veškeré produkty jsou dostupné v různých provedeních. V případě potřeby vyrábíme komponenty také speciálně podle požadavků zákazníka. „Každým přáním zákazníka se individuálně zabýváme a najdeme vhodné řešení,“ říká Busch.

Zajímavostí výstavního stánku byl StageLifter, pneumatický zvedací systém, který je podle potřeby postaven na trojúhelníkové desce nebo točně. Systém přivádí pomocí kompresoru stlačený vzduch pod polštář, který se nachází pod nákladní plošinou a zvedá přepravované dekorace o čtyři centimetry. Poté je lze bez námahy přemístit. Snížením tlaku je pak možné spustit dekorace zpátky na vlastní konstrukci. Zároveň systém zaručuje, že dekorace budou bezpečně stát, a zamezuje naklánění. Kromě toho se ve zkušební stanici u každého vyrobeného polštáře testuje, zda je těsný. „Postavení a rozebrání kulis je se StageLifter tak jednoduché, že se klidně může provést i během hry. Kromě toho se může využít i k přemístění nastálo stojících tribun,“ říká Busch.

TORWEGGE rozšiřuje aktivity v divadelní a jevištní technice

Pomocí naší prezence na veletrhu Stage Set Scenery bychom chtěli zintenzivnit kontakty k zákazníkům z divadelní a jevištní techniky. Od loňského roku posilujeme prodej samostatných a pojezdových kol v tomto oboru. „Vidíme zde velký potenciál růstu. Na trhu existuje poptávka po samostatných a pojezdových kolech, kterou můžeme a umíme pokrýt našimi produkty,“ říká Busch. Veletrh vnímáme jako velkou šanci představit se zájemcům a spojit se s nimi.

Recent Articles