1 1

Jsme na veletrhu v Hannoveru

Od 1. do 5. dubna jsme k zastižení na veletrhu v Hannoveru. Na společném stánku technologické sítě kontaktů východního Vestfálska it’s OWL (hala 16, stánek A04) chceme nejen oslovit zadavatele a zákazníky, ale upozornit na sebe také potenciální nové zaměstnance a odborníky.

01/22/2020
by Vanessa Dumke

 

TORWEGGE Intralogistics GmbH & Co. KG zkouší na Hannoverském veletrhu sloužit dvěma pánům a tentokrát se obrací na dvě cílové skupiny: firmy z průmyslu a potenciální budoucí zaměstnance. Pozornost možných zadavatelů zakázek a zákazníků má vzbudit transportní systém bez řidiče (FTS) TORsten, který byl opět nominován na ocenění IFOY. Na malém podstavci se toto dopravní zařízení naviguje do všech stran a ukazuje tak, jak dobře se hodí pro použití v těch nejstísněnějších prostorech. A protože se chceme dát do řeči s potenciálními uchazeči, bude tam poslední den přítomna referentka personálního oddělení. Bielefeldskou firmu můžete zastihnout od 1. do 5. dubna na společném stánku technologické sítě kontaktů východního Vestfálska it’s OWL v hale 16 (stánek A04).

„Když se výrobní provozovny zabývají nákupem nových intralogistických řešení, je ústředním kritériem místo potřebné pro zařízení. Čím méně místa systémy potřebují, tím lépe. Zde boduje TORsten,“ říká Uwe Eschment, jednatel TORWEGGE Intralogistics GmbH & CO. KG TORsten je díky svému všesměrovému ježdění krajně prostorově úspornou alternativou pro vnitropodnikový tok materiálu. O extrémní obratnosti FTS se návštěvníci veletrhu na stánku technologické sítě it‘s OWL mohli reálně přesvědčit.

TORWEGGE tam ale chce oslovit nejen zadavatele a zákazníky, ale také potenciální nové zaměstnance a specialisty. „Jako sídlo významných inovativních firem je východní Vestfálsko pro mladé lidi s velkým potenciálem v podstatě velmi atraktivní. Tento region je ale bohužel často podceňován,“ říká Eschment. Spolu se sítí kontaktů it‘s OWL TORWEGGE poukazuje na to, co tato oblast může nabídnout lidem hledajícím práci. Kdo se chce dozvědět více o činnostech, možnostech nástupu a osobního rozvoje i o pracovním prostředí u této tradiční bielefeldské firmy, je zejména 5. dubna na stánku it‘s OWL určitě správně. Poslední den veletrhu tam navíc bude také referentka personálního oddělení TORWEGGE.

 

Recent Articles